Начальники ЖЕКів двічі на рік на загальних зборах будуть зустрічатись із вінничанами

14.04.11 09:29 2657 1

Цьогоріч у Вінниці будуть започатковані систематичні зустрічі керівників житлово-експлуатаційних контор із мешканцями багатоповерхівок, які вони обслуговують.

Начальники ЖЕКів двічі на рік на загальних зборах будуть зустрічатись із вінничанами

Раніше такі зустрічі відбувались, коли виникала необхідність в обговоренні чи роз'ясненні того чи іншого питання. Тепер планується зробити їх регулярними для того, аби мешканці мали можливість безпосередньо з вуст керівника ЖЕКу отримати всю необхідну інформацію. А керівники житлово-експлуатаційних підприємств у такий спосіб звітуватимуть перед жителями за виконану роботу.

Щороку вимоги до роботи міських житлово-експлуатаційних контор стають все більшими. Ці підприємства мають не лише надавати якісні послуги вінничанам, а й забезпечувати прозорий і чіткий механізм обрахування цих послуг, від чого залежить нарахування квартплати для мешканців. Для того, аби мешканці знали, які послуги були надані ЖЕКом, до 10 числа кожного місяця на дошці оголошень вивішується відповідна інформація, а до 20 числа - у кожну квартиру надається індивідуальна довідка.

Починаючи з травня цього року, планується, що двічі на рік із мешканцями на загальних зборах спілкуватимуться безпосередньо начальники ЖЕКів. Вони мають знайомити вінничан із діяльністю житлово-експлуатаційних підприємств, звітувати про роботи, які виконувались протягом звітного періоду (в тому числі і капітальні), інформувати про новації, які пов'язані із діяльністю ЖЕКів.

«Під час таких зустрічей мешканці матимуть можливість не лише послухати звіт начальника ЖЕКу про роботу, а й обговорити шляхи вирішення проблемних питань, - розповідає директор департаменту житлового господарства Сергій Кушнір. - Наприклад, якщо будинок потребує капітального ремонту даху, то керівник ЖЕКу може одразу розповісти про процедуру співфінансування цих робіт. Адже, не зважаючи на активне поширення інформації з нашого боку, не всі мешканці знають, що 70% від загальної вартості ремонту даху чи внутрішньобудинкових мереж бере на себе міський бюджет, а решту 30% - мешканці будинку».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 1. Вася
  Вася
  15-04-11, 23:52 | IP:91.214.139...
  З приводу останньої фрази:"...70% від загальної вартості ремонту даху чи внутрішньобудинкових мереж бере на себе міський бюджет, а решту 30% - мешканці будинку..."
  Моєму будинку 40років, і жодного разу капітальний ремонт ні мереж чи інженерних споруд не проводився. Тим більше, балансоутримувач (тобто власник) житлового фонду - міська рада. Тоді не хотіли, а зараз коштів бракує? То чому я маю сплачувати за цей ремонт? Навіть і 30%? Дах мені не належить! Якщо я стану співвласником цього ж даху - тоді я і повинен фінансувати його ремонт.
  А так виходить, гаражі під вікнами стоять - проблеми в мене, а фінанси за це отримує МР, доріжка попід будинком - суцільна смуга перешкод (вже неодноразово чули обіцянки керівництва різних рангів заасфальтувати, а віз і нині там). Лічильник на тепло теж встановлювали своїм коштом, нам не хватило. А куди діваються кошти з бюджету, на які передбачено капремонт жилфонду? Чи вони чекають, поки само розсипеться, як в Одесі?
  Тим більше, квартиру я придбав власним коштом, а не отримав від міста надурняк.
  Так же само з тими суботниками. Ідея гарна, а реалізація -... Звільніть людей від роботи в робочий день із збереженням зарплати, то і вони будуть працювати. А так звиняйте, мені треба годувати сім"ю, ваших зарплат не вистачає, краще поїду на дачу, сад обріжу, хоч дітям якесь яблучко виросте.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)