Огорожі на прибудинкових територіях мають відповідати вимогам, які визначені у рішенні виконкому

15.04.11 12:29 10827 13

Працівники ЖЕКів на прибудинкових територіях розпочали демонтаж огорож, які мають занедбаний вигляд

Огорожі на прибудинкових територіях мають відповідати вимогам, які визначені у рішенні виконкому

На сьогоднішній день таких у Вінниці майже 80% і зроблені вони здебільшого з підручних матеріалів, а часом і з тих, які знайдені практично на смітниках. Саме тому, керуючись вимогами рішення виконкому, працівники житлово-експлуатаційних контор розпочали демонтаж таких міні-парканів.

У Вінниці огорожі, які встановлюються на прибудинкових територіях, мають відповідати визначеним вимогам. Відповідне рішення виконком міської ради прийняв наприкінці минулого року, але взимку роботи по демонтажу не проводились. З настанням тепла працівники ЖЕКів розпочали знесення огорож, які не відповідають встановленим нормам, а територію, на якій вони знаходились, приводити до належного стану. За бажанням мешканців, на їх місці можуть з’явитись охайні, не вищі 60 сантиметрів, паркани. Їх замовити і встановити може ЖЕК, розподіливши вартість між мешканцями та включивши її до квартплати. Втім, мешканці можуть самостійно облаштувати прибудинкову територію, отримавши відповідне погодження житлово-експлуатаційного підприємства або об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Відповідно до рішення виконкому, висота декоративного металічного огородження не повинна перевищувати 60 сантиметрів, орнамент може бути довільної форми, колір – сірий, зелений або синій. Огородження можуть бути і з живих насаджень, які не повинні бути нижчі за 30 сантиметрів і вищі 60-ти сантиметрів. Мешканці багатоповерхівок мають знати і те, що огородження в межах однієї прибудинкової території мають бути однаковими.

Втім, не біля усіх будинків можна встановлювати огородження. Це стосується прибудинкових територій, які межують з магістральними вулицями. Забороняється також робити паркани з сітки, металічних прутів, встановлювати конструкції над огородженням.

«Детальніше ознайомитись із рішенням виконкому, в якому прописано усі вимоги до огороджень, можна у кожному ЖЕКу. Його копія має бути розміщення на дошці оголошень, яка є в кожній житлово-експлуатаційній конторі, - розповідає директор департаменту житлового господарства Сергій Кушнір. – На сьогоднішній день у місті є дуже багато захаращених прибудинкових територій, де ці огородження мають вкрай занедбаний стан. Тому ЖЕКи спочатку пропонують мешканцям, які їх встановили, прибрати двір та демонтувати паркан, якщо ж люди самі не приберуть, то це зробить ЖЕК. Основна мета таких дій – привести прибудинкові території до належного стану і, якщо ми хочемо, щоб Вінниця мала чистий та охайний вигляд не тільки на магістральних вулицях, а й у дворах, то робити це ми просто зобов’язані».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 13. Дим Димыч
  Дим Димыч
  21-04-11, 13:53 | IP:178.94.200...
  Все про бардюры говорят,а за чей счет они будут ставится-правильно за НАШ! На кой тогда Жэк если умные люди создают асоциации старших по дому. Я считаю что лучше доплачивать одному человеку которого знаешь и который будет заниматся всеми вопросами серьезно и вовремя,чем кормить толпу дармоедов. Далеко ходить не надо: ЖЭК-7 и его главный дармоед тов. Фойгель, которого в шею надо гнать и пинками чтобы ускорялся прид-к!!!
 • 12. Микола
  Микола
  20-04-11, 08:55 | IP:91.214.136...
  Підтримую попередніх користувачів:

  Нехай спочатку наведуть лад на "нашій" прибудинковій території, а тоді вже беруться за огорожі та парканчики.

  У нас в дворі (а це 4 будинки стоять "квадратом") цілий міні-гаражний кооператив, машини їздять по газонам і т.д. Дозволу в нас на встановлення ніхто не питав - то нехай зносять.

  Проїждча частина біля будинків - "полоса препятствий".

  Половина бордюрів від старості та інших чинників порозсипалися.

  От де треба навести лад і приймати відповідні рішення виконкому !
 • 11. Natali
  Natali
  19-04-11, 13:41 | IP:213.179.228...
  Для наших "людей" потрібен паркан висотою в 2 метри, тому що рвуть квіти, ламають дерева, викидають сміття через вікна.
  А чужу працю (облаштований газон із квітами і деревами, який огорожений високою огорожею) розтрощити - то вже працівники ЖЕКу пригнались! Совісті не мають, металевий забор бігом на металобрухт хотіли завести і здати! А на місці клумби встановити гараж "дуже впливовим людям"
 • 10. ПростоЯ
  ПростоЯ
  17-04-11, 23:16 | IP:178.74.196...
  это че, очередной пиар от исполкома? У нас во дворе на газоне, который мы сами засеяли, деревья закупили-посадили, сделали стоянку. Все вытоптали,машинами укатали, деревья снесли, гараж поставили. Ха! И ЖЭК где? Исполком со своими штрафами? И это при всем том, что во вдоре дома две стоянки. А остальные, выходит, должны скинуться на то, чтобы навели порядок? А гараж кого-то из исполкомовских с газона они не хотят убрать?
  А Жековские в прошлом году на другом газончике косили траву - и все свежевысаженные наши деревца тоже срезали. Под корень...
 • 9. Володимир
  Володимир
  17-04-11, 14:45 | IP:91.213.119...
  Ще розберіть огорожу меблевої фабрики з бридкими граффіті,

  а також її директора, що в свій час влаштував це бридке безглуздя!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)