Продовжено термін дії весняно-літньої заборони на вилов риби

24.05.11 17:51 5526

Екологічна інспекція звертає увагу любителів порибалити на продовження терміну дії весняно-літньої заборони на вилов водних живих ресурсів

Продовжено термін дії весняно-літньої заборони на вилов риби

Фахівці Державної екологічної інспекції у Вінницькій області спільно зі спеціалістами Вінницядержрибохорони та представниками правоохоронних органів у неділю, 22 травня, в рамках операції «Нерест-2011» провели роз’яснювальний рейд на водних об’єктах Вінницького та Тиврівського районів.

Метою такого заходу стало доведення до рибалок інформації про продовження терміну дії весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних живих ресурсів. Так, зважаючи на затяжний характер природного відтворення більшості видів риб через прохолодні погодні умови, наказом Вінницядержрибохорони було перенесено кінцевий термін заборони спортивно-любительського та промислового вилову риби у річках та їх притоках на території Вінницької області з 21 травня на 5 червня 2011 року.

Тож Інспекція звертає увагу любителів порибалити на продовження операції «Нерест-2011» та попереджає про недопущення порушень правил рибальства на період заборони.

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)