Будь-яке запитання до податкової - в режимі онлайн

20.07.11 09:04 10557 12

На "податкові" запитання на сайті Моя ВІННИЦЯ відповідають за 30 хвилин

Будь-яке запитання до податкової - в режимі онлайн

Таку послуги пропонує новий розділ сайту Моя Вінниця: "Податкова консультує".

Щоб ми з вами не оббивали пороги податкової, самі працівники ДПА у Вінницькій області вирішили відповідати мобільно — в Інтернеті. Кожне із запитань відвідувачів сайту потрапляє до спеціалістів управління масово-роз'яснювальної роботи, а далі переадресовується у відповідний відділ.

Якщо відповідь не потребує додаткової перевірки документів особи, яка звернулась, то відповідь можна побачити вже за 30 хвилин, - пояснює начальник управління масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Вінницькій області Таїсія Глімбоцька. - Коли ж уточнюється і переглядається документація чи дані, то, звісно, більше.

Такі консультаційні послуги податкова проводила на сайті одного із всеукраїнських бухгалтерських журналів. Так звані інтернет-конференції. А ось у області такий експеримент проходить вперше. Проте заощадить і нерви, і час.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Ольга ОЛЬХОВА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 12. Антон
  Антон
  12-10-16, 16:40 | IP:176.104.83...
  Добрый день, меня интересует следующий вопрос. Мне 26 лет,я работаю и заочно учусь на аспирантуре. При этом у меня минимальная заработная плата, которой фактически не хватает что бы заплатить за обучение. И деньги дает отец. В квитанциях плательщик я. Когда я обратился в налоговую с документами для оформления возврата налога за обучение на моего отца, то они мне отказали, сказав что после 23 лет на родителя нельзя вернуть налог,могу вернуть только лично я. Но так и не назвали мне точную норму закона которой регулируется этот вопрос. Скажите правомерно ли мне отказала налоговая, если да то какими нормами они руководствовались. Спасибо, жду ответа.
 • 11. Yfnf
  Yfnf
  25-01-16, 17:57 | IP:37.53.91...
  чи має право провести продаж майна яке перебуває у податковій заставі підприємство боржник???
 • 10. Игорь
  Игорь
  22-12-15, 20:27 | IP:77.121.100...
  здраствуйте! у меня такая проблема - я частный предприниматель и плачу налоги каждый месяц в налоговую плюс в пенсионный фонд но вот вдруг мне приходит какойто штраф как будто я не заплатил за какойто месяц в пенсионный фонд хотя у меня есть все чеки на руках за несколько лет!!! беру эти чеки иду в пенсионный.а они меня слушать не хотят отправляют в налоговую!!! иду в налоговую а они меня отправляют в пенсионный фонд!!! дураку понятно что ктото нехочет осознать свою ошибку!!!помогите пожалуйста решить данную проблему!!! как мне доказать свою правоту и куда правильно обратиться на этот произвол???!!!
 • 9. Лариса
  Лариса
  13-01-14, 14:49 | IP:109.108.238...
  Добрый день. Подскажите, пожалуйста, по такому вопросу:
  взяли в кредит квартиру, выплатили кредит в октябре 2013 года. Положено ли какое-то денежное возмещение, что для этого нужно и куда обратиться?
 • 8. natasha
  natasha
  15-06-13, 15:15 | IP:93.77.42...
  я змінила прізвище і поміняла паспорт , а ідентифікаційний код залишився на попередньому прізвищі. я приписана не у вінниці. в мене таке запитання : " я можу змінити код у вінниці і що для цього треба?"

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)