Сергій Кудлаєнко : "Будь-які зміни до Конституції сьогодні неприпустимі!"

28.06.12 15:50 Політика 5238 5

Депутати від „Фронту Змін” обговорювали роль громадських організацій у захисті конституційних прав громадян із представниками ГО Вінниччини.

Сергій Кудлаєнко : "Будь-які зміни до Конституції сьогодні неприпустимі!"

Круглий стіл „Роль громадських організацій у захисті конституційних прав громадян”, провели депутати від „Фронту Змін”.

Сергій Кудлаєнко, Фронт Змін

На пропозицію обговорити ситуацію, яка на сьогодні склалася навколо головного документу країни відгукнулися представники громадських об’єднань які захищають права ветеранів великої вітчизняної війни, чорнобильців, афганців, дітей війни. Розмова вийшла досить напруженою. Люди жалілися на неуважність до них з боку державних органів влади, розповідали про чисельні судові процеси, по відстоюванню їхніх інтересів та неможливості отримати пільги і соціальне забезпечення. Хоча, це визначено для них законодавчими актами.

представники громадських об’єднань які захищають права ветеранів великої вітчизняної війни, чорнобильців, афганців, дітей війни

- На сьогодні Україна має цілком адекватну Конституцію. І ніякі зміни до неї вносити не потрібно. Головне, щоб громадські об’єднання знали – вони можуть впливати на державні органи влади, відстоюючи свої права. Якщо в цьому є необхідність, ми готові надавати юридичну допомогу та відповідні консультації. Я готовий передавати та озвучувати звернення до обласної ради, організовувати зустрічі із депутатами Верховної Ради, аби наша співпраця була конструктивною. А робота громадських організацій дієвою, зазначив підсумовуючи зустріч голова обласного осередку „Фронту Змін” Сергій Кудлаєнко.
 

Фото

Сергій Кудлаєнко : "Будь-які зміни до Конституції сьогодні неприпустимі!" Сергій Кудлаєнко : "Будь-які зміни до Конституції сьогодні неприпустимі!" Сергій Кудлаєнко : "Будь-які зміни до Конституції сьогодні неприпустимі!"

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Лена
  Лена
  01-07-12, 12:53 | IP:178.94.201...
  Тому якщо людина буде реалістом, вона зрозуміє, що від гарячих народних сліз тане потроху та непроломна крижана глиба між нами і владою. І насане час, коли будемо почуті, коли матимемо країну, де все буде прозоро, зрозуміло для людей відбуватися.Варто лиш повірити - і все збудеться... Тільки коли - питання не з легких.
 • 4. Лена
  Лена
  01-07-12, 12:46 | IP:178.94.201...
  Не судіть і самі не будете судимі. вони ж не сидять склавши руки. якщо питання було кимось ПОМІЧЕНе, підняте - це вже щось.

  Я не цікавлюсь політикою, тому не знаю, яка партія краща чи гірша, але ці В ДАНОМУ ПИТАННІ НАС, ЛЮДЕЙ, НЕ ЦУРАЮТЬСЯ, ГОТОВІ ВИСЛУХАТИ, ПОРАДИТИ.

  Зразу мед та й ложкою не буває. Як кажуть росіяни, "умерьте свой аппетит".
 • 3. Андрій
  Андрій
  30-06-12, 18:00 | IP:109.108.238...
  По діям, Ястремський Михайло Микитович більше зробив для ГО "Союз Чорнобиль України", ніж будь-який з цих чиновників. Усе своєю та колег силою. Респект та наснаги Вам.
 • 2. Олександр
  Олександр
  30-06-12, 08:57 | IP:92.112.93...
  На фото, видно чорнобильців-ліквідаторів, Віктора Сокола, Миколу Бойчука, виникає питання яку дійову допомогу надає Сергій Кудлаенко особичсто цим людям, та яку допомогу,(крім моральної) надає партія яку він очолює в нашому місті всім ліквідаторам аварії на ЧАЕС?
 • 1. Олександр
  Олександр
  29-06-12, 08:45 | IP:92.112.75...
  На привеликий жаль, питання про зміни до Конституції буде вирішувати не Сергій Кудлаєнко, і навіть не Арсеній Яценюк.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)