Сергій Кудлаєнко : "Будь-які зміни до Конституції сьогодні неприпустимі!"

28.06.12 15:50 Політика 5831

Депутати від „Фронту Змін” обговорювали роль громадських організацій у захисті конституційних прав громадян із представниками ГО Вінниччини.

Сергій Кудлаєнко : "Будь-які зміни до Конституції сьогодні неприпустимі!"

Круглий стіл „Роль громадських організацій у захисті конституційних прав громадян”, провели депутати від „Фронту Змін”.

Сергій Кудлаєнко, Фронт Змін

На пропозицію обговорити ситуацію, яка на сьогодні склалася навколо головного документу країни відгукнулися представники громадських об’єднань які захищають права ветеранів великої вітчизняної війни, чорнобильців, афганців, дітей війни. Розмова вийшла досить напруженою. Люди жалілися на неуважність до них з боку державних органів влади, розповідали про чисельні судові процеси, по відстоюванню їхніх інтересів та неможливості отримати пільги і соціальне забезпечення. Хоча, це визначено для них законодавчими актами.

представники громадських об’єднань які захищають права ветеранів великої вітчизняної війни, чорнобильців, афганців, дітей війни

- На сьогодні Україна має цілком адекватну Конституцію. І ніякі зміни до неї вносити не потрібно. Головне, щоб громадські об’єднання знали – вони можуть впливати на державні органи влади, відстоюючи свої права. Якщо в цьому є необхідність, ми готові надавати юридичну допомогу та відповідні консультації. Я готовий передавати та озвучувати звернення до обласної ради, організовувати зустрічі із депутатами Верховної Ради, аби наша співпраця була конструктивною. А робота громадських організацій дієвою, зазначив підсумовуючи зустріч голова обласного осередку „Фронту Змін” Сергій Кудлаєнко.
 

Фото

Сергій Кудлаєнко : "Будь-які зміни до Конституції сьогодні неприпустимі!" Сергій Кудлаєнко : "Будь-які зміни до Конституції сьогодні неприпустимі!" Сергій Кудлаєнко : "Будь-які зміни до Конституції сьогодні неприпустимі!"

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)