Олександр Домбровський йде в парламент, щоб працювати «по-вінницьки» і для вінничан

13.08.12 17:19 Політика 3468 12

10 серпня Центральна виборча комісія зареєструвало депутата обласної ради Олександра Домбровського кандидатом у народні депутати України по виборчому округу №11, що у Вінниці.

Олександр Домбровський йде в парламент, щоб працювати «по-вінницьки» і для вінничан

- Рішення балотуватися приймалося непросто, ухвалене було спільно з командою, яка багато років працювала і працює у Вінниці, яку знають вінничани - сказав Олександр Домбровський 13 серпня на своїй першій прес-конференції у якості кандидата в нардепи.

Безумовно, говорячи про команду, він мав на увазі Петра Порошенка, Григорія Заболотного, Олексія Порошенка та усіх, хто готовий підставити своє плече вінничанам і вміти брати на себе відповідальність.

- Ми йдемо до парламенту не від тієї чи іншої партії, йдемо командою, яка багато років працювала у Вінниці і області, з перевіреними людьми, йдемо лобіювати і захищати інтереси Вінниці і Вінницької області, - наголосив Олександр Домбровський.

Якраз 10 років тому він став міським головою Вінниці. Тепер сміливо може стверджувати: у місті над Бугом «руїну було подолано» ще 10 років тому.

- 10 років – це певний рубіж, який дає можливість аналізувати, який шлях ми пройшли, робити певні висновки і приймати потрібні рішення, щоб рухатись вперед. Думаю, мало хто вже пам’ятає 2002-й рік, коли те, що у Вінниці буде гаряча вода сприймалося, як обіцянка, яка ніколи не буде реалізована. Думаю, мало хто пам’ятає, як нам доводилось наводити у Вінниці лад: підмітати, бо сміття літало по всьому місту, а дороги були настільки «розбомблені», що їх ремонтували фактично відбійними молотками. Пройшло 10 років напруженої праці і ми сьогодні маємо фантастичне місто, яке може претендувати на адміністративну столицю і не тільки Подільського краю, має великий потенціал.

Згадав Олександр Домбровський, як 2003-го року разом з однодумцями у «величезних депутатських баталіях» народилось рішення побудувати найсучасніший мікрорайон «Поділля». Далеко не всі тоді позитивно сприйняли і підтримали ці плани: хтось казав, що це бажання подерибанити землю, хтось просто не вірив у такі сміливі й амбітні, як на той час, заяви. Нині ж у мікрорайоні будуються сучасні школи та дитячі садочки.

- Я згадую, з якою зневірою багато хто відносився до моєї ідеї почати ремонт і відновити Вінницький аеропорт, який був практично розвалений і залитий водою, і дуже приємно, що сьогодні, хай небагато, але прилітають літаки, хай нечасто, але з Вінницького аеропорту вінничани мають можливість полетіти на відпочинок чи у відрядження. Мені приємно було почути, що в цьому році кількість пасажирів, які пройшли через вінницький аеропорт вдвічі перевищує кількість 2011-го року. Хай складно, але динаміка йде вперед. Я згадую 2003-й рік, коли, будучи міським головою, я написав Генеральному консулу Республіки Польща в Одесі пропозицію від Вінницької міської ради відкрити консульство у Вінниці. Саме тоді ми починали велику програму по європейській інтеграції. Це тоді було сприйнято, як фантастика, яка ніколи не може бути реалізована. Сьогодні, дякуючи потужній роботі і міського голови Володимира Гройсмана і тодішнього голови обласної ради Григорія Заболотного і позиції Домбровського, як голови облдержадміністрації, нам вдалося зробити неможливе: виграти дуже серйозну боротьбу, серйозний міжнародний тендер по відкриттю Генерального консульства саме тут у Вінниці.

Вдалося тоді відкрити у Вінниці і відділення рахункової палати на декілька регіонів, і Апеляційний адміністративний суд. Це все робилося для того, щоб Вінниця, як потужний регіональний лідер, мала можливість адміністративного і регіонального впливу. Нині ж і місто, і область, каже Олександр Домбровський, потребують серйозної консолідації зусиль в тих органах влади, які формують державну політику, ухвалюють стратегічні рішення.

- Дуже професійний, стратегічний досвід, який має Вінниця, потрібно закріпити на законодавчому рівні у Верховній Раді. В умовах концентрації адміністративних і фінансових ресурсів у Києві ми повинні створити дуже потужне лобі для захисту і розвитку місцевого самоврядування. Я завжди був і залишаюсь прихильником того, що не тільки відповідальність повинна бути на рівні міст і регіонів, а й можливість, в першу чергу фінансова, для розвитку тієї чи іншої території. Я абсолютно переконаний, що сьогодні реалізовувати політику нового регіонального розвитку ми повинні не тільки в Донецькій області і не тільки на Сході України… Я переконаний, що досвід, наприклад, страхової медицини, який має Вінницька міська рада, дозвільних центрів, створених у Вінниці, потребують узагальнення і реалізації на рівні усієї держави. Є дві моделі місцевого самоврядування: міста і сільської громади. Нам потрібно, щоб обидві ці моделі були ефективними. Те, що робить Вінницька міська рада і міський голова, - це найбільш ефективна формула для того, щоб відповідна територія динамічно рухалась вперед. Такі приклади у нас є і по сільських територіальних громадах. Але їм потрібен належний фінансовий ресурс.

Що ж до секретів виборчої кампанії Олександра Домбровського, то кандидат (до речі, не вперше) розчарував любителів «смаженого»: жодних «виборчих воєн» у Вінниці не буде. Провести кампанію команда Домбровського намагатиметься так, щоб не було соромно після виборів.

- Я не буду ремонтувати двері чи вікна, або ж роздавати подарункові набори. Ми спробуємо людям нагадати про те, що нашій команді вдалося зробити, переконати, що Вінниці і Вінницькій області потрібна серйозна законодавча підтримка. Якщо ми хочемо мати європейську Україну, ми повинні мати європейські закони. Ми не можемо затягувати з прийняттям тих законів, які країні потрібні сьогодні, інакше країна буде відставати. А до кожного з кандидатів я ставлюсь з великою повагою. З багатьма у мене є історія наших добрих стосунків. Я переконаний, що ми будемо проводити кампанію в такий спосіб, щоб ми залишалися друзями і після 28-го жовтня, незалежно від результатів виборів. Для нас дуже важливо, щоб усі вінничани, які пройдуть по мажоритарних округах, по партійних списках, об’єдналися не на партійній основі, а на основі захисту інтересів Вінниці і вінничан на рівні Верховної Ради.

Злободенне питання «адміністративного ресурсу» Олександра Домбровського, звісно, турбує, однак, у Вінниці, переконаний кандидат, влада до такого методу не вдаватиметься.

- З моєї точки зору, тут за останні 2,5 роки вдалося зберегти демократичний, чесний дух. Я абсолютно переконаний, що у Вінниці як проголосують, такі результати виборів і будемо мати. Чого, на превеликий жаль, не можу сказати про райони Вінницької області. Я був дуже серйозно вражений виборами 2010 року, коли ми балотувалися до обласної ради, тим тиском, який був з боку влади. Але ще більше я був здивований позицією тих, хто до 2010 року був з однієї сторони партійних барикад і тільки влада помінялась – переметнулись на іншу сторону. Я думаю, бажання зраджувати і бігати з табору в табір - це набагато більша загроза, ніж використання адміністративного ресурсу.

Під час прес-конференції Олександр Домбровський представив журналістам керівника свого виборчого штабу, багаторічного однодумця Валерія Коровія, та довірену особу Олександра Козяра, який теж уже десять років працює в команді Домбровського.

Обоє підтвердили: стратегія виборчої кампанії їх кандидата полягатиме в тому, що виборець міста Вінниці – це людина з європейськими цінностями, яку не можна купити за кілограм гречки. Хоча б із-за того, що це - приниження людини і людської гідності.

- Виборча кампанія буде зорієнтована на діалог з кандидатами у депутати, на діалог з вінничанами. А всі спроби нечесної гри будемо виявляти і припиняти, - сказав Олександр Козяр.

Зрештою, Олександр Домбровський розкрив і головний лозунг своєї виборчої кампанії: «За вінничан, а не проти політичних конкурентів». І запевнив: команда Домбровського – Порошенка – Заболотного залишається відкритою. В тому числі й для кандидатів, що балотуються від інших округів Вінниччини.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Сергій Маламура
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 12. Ліза
  Ліза
  04-09-12, 17:52 | IP:193.107.104...
  Однозначно за!!!
  Мало хто знає, що Домбровський один з не багатьох хто допомагає талановитій молоді. Якщо більшість спекулює на допомозі інвалідам (це надзвичайно важливо, про те люди фактично допомагаючи нічого не роблять практично, вони дарують речі, замість того, щоб навчити як заробляти. Навчатись,достойно працювати. Забеспечити себе самостійно. спекулюють на питанні допомоги)Він багато років, ще до того як він став депутатом міської ради опікувався талановитими дітьми. А це наше майбутнє!
  Я не хочу отримувати подачки, а хочу, щоб мене стимулювали бути розумною людиною! Це так крик душі, бо огидно бачити коли від виборів до виборів приїздять дяді і тьоті і щось дарують. Ця людина постійна в своїх діях. А це я шаную більш за все!
 • 11. Петро
  Петро
  17-08-12, 15:19 | IP:193.107.105...
  Як на мене, Домбровський - людина поміркована й порядна. Хто від нього кращий з конкурентів? Добринська - чудова спортсменка, але яка з неї законодавиця? Чи Антемюк, якого з ПР "попросили"? Чи Бевз, який матдопомогу взяв і не соромиться? Підкажіть-но, будь-ласка.
 • 10. Степан
  Степан
  17-08-12, 07:31 | IP:93.77.38...
  В ВР треба обирати кого завгодно,тільки не представників минулоі влади,бо за 20-ть років незалежності всі минулі тільки збагачувались,а держава і народ біднів,тільки сліпий чого не баче.Сьогодні ці богатіі видають безкштовні подарунки виборцям,але за шматок сала ми іх посадим за кормушки ще на роки,щоб продали землю і скоротили чисельність населення Украіна до 20-ти мільонів,через медичну реформу та низький рівень життя.
 • 9. Петро
  Петро
  15-08-12, 11:37 | IP:193.107.105...
  А хто кращий від Домбровського як кандидат? Назвіть - посміхнемося разом...
 • 8. Лідія
  Лідія
  15-08-12, 10:18 | IP:178.74.230...
  Петре, а кандидати в РД до ВРУ складаються тільки з базарників та спортсменів? Якщо Ви вважаєте, що народні мають лобіювати власні інтереси та інтереси родини і друзів, то голосуйте за Домбровських та Забалотних.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)