У Калинівському районі п’ять партій подали до окружної виборчої комісії підробні документи

19.09.12 14:18 Політика 2995

Підробні документи громадян, чиї кандидатури подавалися для роботи у дільничних виборчих комісіях Калинівського району, виявили 18 вересня члени окружної виборчої комісії №13.

У Калинівському районі п’ять партій подали до окружної виборчої комісії підробні документи

За три години до закінчення терміну реєстрації письмових подань кандидатур для внесення до складу комісій представники п'яти політичних партій-учасниць виборчого процесу – «Зелена планета», Аграрна партія України, Держава, Народний порядок та Ліберальна партія - надали декілька десятків папок із заявами та копіями паспортів, які мали явні ознаки підробки. Говорить член окружної виборчої комісії №13 Вікторія Калашнікова.

- Одночасно було виявлено 5 папок від різних партій по дільницях Калинівського району з заявами та підробними копіями паспортів, - розповідає Вікторія Калашнікова. Фігурували декілька копій паспортів з одними  й тими ж фотографіями, номерами та серіями. Змінювалися лише прізвища ім'я  та побатькові, які були написані зовсім іншим почерком ніж основна інформація.

Представники окружної виборчої комісії №13 склали відповідний акт про виявлені порушення для передачі його правоохоронним органам

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Місто над Бугом
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)