Олександр Домбровський вимагає чесного перерахунку голосів на 40 дільницях 11-го округу

30.10.12 17:07 Політика 8903 66

Велику кількість протоколів, що надходять із дільниць виборчого округу №11 до ОВК, сфальшовано, – переконаний кандидат у народні депутати Олександр Домбровський.

Олександр Домбровський вимагає чесного перерахунку голосів на 40 дільницях 11-го округу

Штаб Олександра Домбровського вимагає чесно і прозоро перерахувати голоси на тих дільницях, протоколи з яких викликають сумнів. Про це Олександр Домбровський повідомив на прес-конференції 30 жовтня.

- Наша команда проводила абсолютно прозору, чесну, оптимістичну виборчу кампанію. Ми нікого не критикували, нікого не поливали брудом, нікого не принижували. Ми агітували за себе, а не проти когось, ми агітували за свою команду, за ті кроки, які потрібно обов’язково зробити у майбутньому парламенті для того, щоб захистити інтереси Вінниці, Вінницької області і вінничан, – сказав Олександр Домбровський. – Я провів більше двохсот зустрічей, де акцентував на двох основних моментах: я агітував за команду і на кожній зустрічі давав відповідь на запитання: яку політичну партію буде підтримувати Домбровський? Я завжди казав, що Україні потрібна демократична формула: сильна влада і сильна опозиція і казав, що я буду голосувати за Об’єднану опозицію.

Саме представниця Об’єднаної опозиції Наталія Солейко, за даними ЦВК на основі протоколів 53.63% дільниць, випереджає Олександра Домбровського на дві сотні голосів. Такий результат, переконаний Олександр Домбровський є наслідком безпрецедентної для Вінниччині фальсифікації виборчих протоколів та інших брудних технологій.

- Те, що почалось за тиждень до фінішу виборчої кампанії, важко описати словами, тому для журналістів ми зробили невеличку «виставку» того, чим закидали Вінницю у переддень голосування, – Олександр Домбровський показує на гору зразків «чорного піару» та бруду, вилитого на кандидата: листівки без вихідних даних, сфальшовані газети тощо.

Провокаційні листівки почали роздаватись під час «мітингу» на площі Театральній, який організував тоді ще координатор руху «Чесно» у Вінницькій області Віктор Маліновський, і в якому брали участь депутати обласної ради від «Батьківщини»…

- Після цього, так званого, «мітингу» 11-й округ почали закидати брехливими газетами та листівками. Тому у нас є всі підстави вважати, що займалась цим одна і та ж компанія. – каже Олександр Домбровський. – Включно до 28 жовтня тривав так нічний обдзвін. За нашими оцінками, такими дзвінками займалось приблизно 20 чоловік і за одну ніч кожна людина робила біля 150 дзвінків, тому за ніч приблизно трьом тисячам вінницьких сімей подзвонили і посеред ночі попросили проголосувати за Домбровського. Зрозуміла реакція цих людей… В результаті за кількістю зіпсованих бюлетенів 11-й округ перевершив усі округи Вінницької області – близько 3% бюлетенів визнано зіпсованими.

Олександр Домбровський розповідає, що після закінчення голосування і встановлення перших результатів на дільницях, за інформацією, яку штаб збирав від спостерігачів, його відрив від Наталії Солейко складав 20%.

- Але, як тільки почали поступати копії перших протоколів, ми побачили, що цифри, які ми отримали від наших спостерігачів і цифри, які стоять в копіях протоколів, – кардинально відрізняються і не на користь Домбровського. Ми почали через свою довірену особу в ОВК вимагати перерахунку голосів, тому що, за нашим глибоким переконанням, почали відбуватися фальсифікації. За нашими даними, сьогодні різниця на користь Домбровського складає більше 1,5 тисячі голосів за даними 98% протоколів. І в тому, що Домбровський, як кандидат у народні депутати зайняв першу позицію, у нас немає жодних сумнівів. Але, враховуючи цинічні фальсифікації по ряду дільниць, ми вимагаємо чесного, прозорого, об’єктивного перерахунку голосів, – сказав Олександр Домбровський.

Як приклад він продемонстрував декілька протоколів, які вражають.

- У протоколі з печатками та підписами, які отримав наш член комісії на одній з дільниць: Домбровський має 346 голосів, Кулініч – 15, Солейко – 430. Другий протокол з тієї ж дільниці, підписаний тим же головою комісії: Домбровський – 15, Кулініч – 346, Солейко – 430. І такі протоколи вводяться на сервер ЦВК… Ще один унікальний протокол 535-ї дільниці: Добровольський Віталій Олександрович – 41, Домбровський Олександр Георгійович – 316, протокол тієї ж дільниці: Добровольський Олександр Георгійович (!) – 316, Добровольський Віталій Олександрович – 47, тобто Домбровський взагалі зник з протоколу.

Події, які відбувалися в ході підрахунку голосів та кілька днів до голосування, складаються в єдиний комплекс, – переконані у штабі Олександра Домбровського. 26 жовтня, за два дні до виборів, в 11-му окрузі змінили голову ОВК – її очолив Сергій Сітарський, який до того був довіреною особою Наталії Солейко.

- Коли стали відомі факти фальсифікацій, наш представник одразу ж поставив це питання перед комісією і попросив по тих дільницях, де є достовірні випадки підтасовок, провести перерахунок – таких дільниць більше 40 і їх кількість постійно зростає. Задоволена було єдине наше клопотання, далі жодна скарга не була прийнята, – каже довірена особа Олександра Домбровського Олександр Козяр. – 29 жовтня ввечері голова комісії одноосібно прийняв рішення видалити із приміщення ОВК довірену особу Домбровського Юрія Зажирка. Він зв’язався зі мною і я одразу ж його замінив. Тоді ж в ОВК зникло світло, зрозуміло, що комісія мала припинити свою роботу, бо ніяк не могла прийняти протокол і внести його дані на сервер ЦВК, як того вимагає закон. Натомість, прийом протоколів почали проводити із ліхтариками. Я просив припинити цей незаконний процес. Біля 24-ї години з криками, шумом увірвалась до комісії група якихось бойовиків, один відразу схопив ліхтарик і розтрощив його, намагався на мене напасти. Правоохоронці його швидко знешкодили і вивели. Але сльозогінний газ з’явився і в комісії і в коридорі, де чекали люди з дільничних комісій…

Такі події для Вінниччини, де вибори завжди проходили більш-менш спокійно, є унікальними. На думку керівника виборчого штабу Олександра Домбровського Валерія Коровія, на них обов’язково слід звернути увагу лідерам Об’єднаної опозиції.

- Ми звернемось до керівництва О’єднаної опозиції, особисто до Арсеній Яценюка, з проханням розібратися в ситуації, в контактах представників місцевої «Батьківщини» з людьми із сумнівною репутацією тощо, – сказав Валерій Коровій.

- Єдине, чого ми хочемо – знати правду, – наголошує Олександр Домбровський. – І хочемо, щоб ці вибори у Вінницькій області завершились об’єктивно і прозоро. Ми використаємо усі юридичні важелі, щоб захистити результати вибору людей.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінниця ОК
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 67. Школяр
  Школяр
  06-11-12, 04:56 | IP:77.121.108...
  ЩОСЬ НЕ МОЖУ ПОНЯТИ ЧОМУ БАГАТО ДРУЗІВ ТА ЗНАЙОМИСЬ ГОЛОСУВАЛИ ПРОТИ дОМБРОВСЬКОГО,А ВІН ПЕРЕМІГ,ТРЕБА НЕ ГОЛОСИ РАХУВАТИ,А ЗРОБИТИ ПЕРЕВИБОРИ ПО ЦЬОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ І ТОДІ УСЕ ПЕРЕВЕРНЕТСЯ С НІГ НА ГОЛОВУ.
 • 66. Андрей
  Андрей
  06-11-12, 00:32 | IP:188.0.141...
  Ваша Солейко никто и звать её никак. Если б не выборы, и не узнал бы о ёё существовании. Вот зачем она так в парламент рвётся? А кто будет детей спасать? Или у нас так много детских хирургов? А побеждает она понятно почему. Просто у нас люди голосуют не ЗА ЧЕЛОВЕКА, а ЗА ПАРТИЮ. А любовь Винничины к партии "батькивщина" давно известна... Мне в предвыборной программе Солейко хватило одного пункта - отставка Призидента Януковича. Вот её главная цель! Смешная тётка, об отставке Яныка она может только мечтать.
 • 65. георгій
  георгій
  02-11-12, 17:08 | IP:193.107.106...
  Пане Домбровський,

  ваші представники в комісії мали можливість усувати (не підписувати ) протоколи із недоліками, в більшій мірі технічними. А після бой руками не махають. Хотів вас частіше бачити до виборчих перегонів (точніше ваші здобутки).
  Відпочиньте, не кидайте тінь позору на ВІнниччину, адже тільки по 11 ВО НАЙМЕНШИЙ по Україні відсоток підрахунку (згідно сайту ЦВК)
 • 64. Сергій
  Сергій
  02-11-12, 16:12 | IP:176.32.10...
  Влада - наркотик, політика - опіум для народу!
 • 63. Артем
  Артем
  02-11-12, 14:09 | IP:193.107.105...
  Оппозиция борется за то, что бы Украина стала демократичной страной, а сами используют грязные технологии. Этот перерасчет голосов нужен не только Домбровскому, а и самой «Батькивщине»! Иначе они оставят жирное пятно на своей репутации, ведь все таки Винница их поддержала.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)