Відкрите звернення кандидата в депутати до Верховної Ради України Олександра Домбровського до лідерів Об’єднаної опозиції

31.10.12 15:54 Політика 4589 13

Шановні Арсенію Петровичу, Олександре Валентиновичу!

Відкрите звернення кандидата в депутати до Верховної Ради України Олександра Домбровського до лідерів Об’єднаної опозиції

Ситуація, яка складається на 11-ому виборчому округу, змушує мене звернутись особисто до лідерів Об’єднаної опозиції. Поділяючи почуття тих, хто з радістю сприйняв факт, що опозиційні сили показали гідний результат на виборах 28-ого жовтня, я вкрай здивований і занепокоєний поведінкою окремих представників регіонального осередку Об’єднаної опозиції у місті Вінниці.

В останній тиждень перед виборами проти мене як кандидата-самовисуванця у вказаному окрузі була розгорнута безпрецедентна кампанія брудного «піару»: провокаційні нічні дзвінки, масований викид газет та листівок, мета яких була єдина – зв’язати мене з партією влади. До її реалізації були залучені люди, які мають у місті вкрай сумнівну репутацію. Цинізм замовників цієї кампанії вражає тим більше, що на своїх зустрічах я неодноразово заявляв, що голосуватиму за список партії «Батьківщина» і закликав своїх прихильників підтримати мою позицію.

Незважаючи на все це, вінничани підтримали мою кандидатуру, і , за даними моїх спостерігачів, ми маємо перевагу в остаточних результатах близько 1500 голосів.

Однак те, що сьогодні відбувається на етапі підрахунку голосів, дає підстави стверджувати, що замовниками цієї «брудної кампанії» є ті ж люди, які сьогодні намагаються спотворити результати волевиявлення вінничан. Голова 11-ої ОВК пан Сітарський, призначений по квоті «Батьківщини» в присутності членів виборчої комісії заявляв, що готовий піти на все, щоб не допустити моєї перемоги. Підрахунок голосів йде з чисельними порушеннями з боку голови ОВК, який відмовляється навіть виконувати рішення комісії. Ми маємо на руках копії протоколів, які приймались комісією, в яких результати на окремих дільницях спотворені. Відбувається прийом бюлетенів, які містяться в розірваних коробках. Ті ж сили, які розповсюджували листівки з чорним піаром, організовують провокації на ОВК, а приписати ці дії намагаються мені.

Хочу ще раз підкреслити свою повагу до лідерів Об’єднаної опозиції, з багатьма з яких мене пов’язують навіть особисті дружні стосунки. У 2004 році ми стояли поруч як представники помаранчевих сил. Я, як голова Вінницької ОДА, спільно працював з ними у період 2005 -2010 років. Моя політична позиція усім добре відома, і думаю, що ті люди, які мене знають, не можуть навіть припустити мою причетність до того, що провокатори мені намагаються закидати.

І саме тому вважаю за можливе звернутись до лідерів об’єднаної опозиції з проханням зупинити такі дії і дати належну оцінку місцевим представникам партії, поведінка яких кидає тінь і на мене, і на політичну силу, яку я поважаю і підтримую. Переконаний, що сильна і чесна політична сила повинна відмежуватись від людей, які керуються тільки власними амбіціями і нехтують будь-якими моральними принципами.

Моя вимога на сьогодні одна – добитись чесного і відкритого підрахунку голосів на окрузі і не допустити фальшування та спекуляцій. Несучи відповідальність перед виборцями, які віддали свій голос за мене, перед усіма вінничанами, вважаю своїм обов’язком захистити їх право на вільне і демократичне волевиявлення. І я буду добиватись цього усіма передбаченими законом способами. Моя позиція визначається, перш за все, тим, що сьогодні йдеться про спробу заплямувати репутацію Вінниці як демократичного, європейського міста, інтереси якого я обіцяв захищати своїм виборцям.

Я прошу підтримки вимоги перерахунку голосів на рівні керівництва Об’єднаної опозиції. Зі свого боку, хочу ще раз наголосити – я переконаний у своїй перемозі, але готовий прийняти будь-який результати за умови, якщо він буде встановлений чесним та законним шляхом.

З повагою, Олександр Домбровський

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 13. Галина
  Галина
  03-11-12, 14:47 | IP:217.30.207...
  Домбровский, против Вас настроено очень много людей! Так что примите поражение и не мутите воду! Проигрывать тоже надо уметь.
 • 12. Studio.
  Studio.
  02-11-12, 18:09 | IP:92.112.93...
  Олександр Домбровський. приймить свою поразку виж справжний чоловик! Вы продали. Маеток на. Пятничанах. И. Продасте. Всю Украину. Ми.За. Солейко
 • 11. pobeda
  pobeda
  01-11-12, 13:31 | IP:93.73.80...
  Думаю, Александр Георгиевич немало сделал для Винницкой области, будучи губернатором. И только такие люди должны быть в парламенте.
 • 10. Андрій
  Андрій
  01-11-12, 10:24 | IP:46.203.168...
  Да, студенты "работают", пишут комментарии) Хотя очень далеки от политики, от нашей региональной экономики. Вас сказать перечислить что именно Домбровский сделал или не сделал для области - вы ж ни слова не скажите! Зато все знают что он продался, что он такой-сякой. Критиковать легко, а вот область "поднять" за 5 лет губернатором - это надо стараться и работать, как это делал Домбровский.
  Солейко сделает больше для Винницы и области?! А это кто такая....?! Никогда никто про нее до выборов и не слышал.
 • 9. Alex
  Alex
  01-11-12, 09:00 | IP:212.113.44...


  Перед нами наочна демонстрація хвороби яка називається "залежність від влади", якою інфіковані всі чиновники які побували у "мяких" державних кріслах. Мені здається що чим більша істерія пана Домбровського по депутатському мандату, тим більше розчарування серед його виборців. Пропоную просто переголосувати по вказаних дільницях і тим самим розвіяти всі сумніви щодо вірності народного волевиявлення. Провести вказані перевибори пропоную не за кошти державного бюджету (тобто нас з Вами) а за рахунок незгодного з думкою виборців кандидата.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)