Володимир Гройсман стурбований ситуацією на 11-му виборчому окрузі

01.11.12 15:04 Політика 5673 19

1 листопада Вінницький міський голова Володимир Гройсман на прес-конференції прокоментував попередні підсумки виборів та сам процес голосування у місті Вінниці. Він привітав переможців на тих округах, де вже підраховані усі голоси. А також висловив стурбованість тією ситуацією, яка склалась в 11-ій окружній виборчій комісії.

Володимир Гройсман стурбований ситуацією на 11-му виборчому окрузі

Обов’язком органів місцевого самоврядування в ході підготовки до проведення виборів було забезпечення належних умов для роботи виборчих комісій. Вінницькі дільниці мали все необхідне для своєї роботи, а тому процес голосування пройшов без особливих проблем та ексцесів. Натомість підрахунок голосів на 11-му виборчому окрузі, який триває і досі, проходить далеко не так спокійно, як саме голосування, та із рядом порушень. Міський голова Володимир Гройсман висловив своє обурення з приводу ситуації, яка складається з підрахунком голосів по цьому округу. «Те, що відбувалось і відбувається зараз на 11-му виборчому окрузі, наводить тінь на наше місто. Хтось хоче за окремим сценарієм просто зруйнувати авторитет Вінниці в країні, і цього не можна допустити», - каже мер міста.

На думку Володимира Гройсмана, немає жодних проблем в тому, щоб відкрито, публічно, демократично підрахувати результати виборів по цьому округу і оголосити переможців. «Якщо виникають питання стосовно недовіри до підрахунку голосів, то я не бачу проблем (бо це є справа честі для кожного кандидата) чесно, відкрито та публічно перерахувати голоси. Блокування цього процесу наводить на думки, що є люди, яким потрібен цей скандал».

Говорив міський голова Володимир Гройсман і про випадки непорядного ведення кампанії, які мали місце ще під час передвиборчої агітації. Тоді на обох округах Вінниці поширювались сотні тисяч листівок із неправдивою інформацією про деяких кандидатів. «Зараз в продовження у Вінниці відбуваються незрозумілі речі, в які хочуть втягнути мене як міського голову і все наше місто. Я знаю про те, що в планах людей, які стоять за цими брудними речами, є чітка позиція щодо подальшої «розкрутки» цієї кампанії по дискредитації міста Вінниці, міської ради, міського голови. Ми не виключаємо, що і надалі будуть провокації, і навіть по завершенню виборчої кампанії та після оголошення результатів виборів, якими б вони не були. Вони будуть продовжуватись з допомогою таких самих методів. Але хочу сказати, що буде дана відсіч усім таким проявам, і ми не дозволимо псувати репутацію Вінниці».

Також мер обласного центру привітав усіх переможців виборчої кампанії по одномандатних округах Вінницької області, де вже підраховані усі голоси: «На мій погляд, формується достатньо непогана і якісна команда, яка зможе відстоювати інтереси нашого регіону і міста в парламенті. Я хочу привітати Петра Олексійовича Порошенка, Миколу Васильовичу Джигу, Григорія Миколайовича Калетника та інших переможців виборчих перегонів, які були обрані людьми».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 20.
  04-11-12, 16:18 | IP:81.30.173...
  Наша Солейко- чесна i працьовита людина,яка на своiй посадi не при владi зробила значно бiльше добра громадянам мiста, чим Домбровський на всiх високих владних рiвнях протягом багатьох рокiв. Саме така людина мае захищати iнтереси простих громадян, а не чиновникiв та олiгархiв при владi,якi не гребують використовувати адмiнресурс на повну! А як виносять своi рiшення адмiнсуди(особливо у справах проти дiй чи бездiяльностi чиновникiв)- залежить вiд самоi влади(бо тi рiшення завжди диктуються "зверху"). Чесно буде,якщо ЦВК призначить перевибори по скандальним одномандетним округам, але владi це невигiдно, бо тодI ii прихвостнi не пройдуть до ВР.
 • 19. совесть
  совесть
  03-11-12, 17:35 | IP:109.108.241...
  Может Солейко не лучший вариант,но Домбровский Такое "беспартийное" ...!!
  зачем-то ему нужна недоторканнисть?-мало бюджетных денег? на жизнь не хватает?
 • 18. Андрей
  Андрей
  03-11-12, 13:20 | IP:188.0.141...
  Ваша Солейко никто и звать её никак. Если б не выборы, и не узнал бы о ёё существовании. Вот зачем она так в парламент рвётся? А кто будет детей спасать? Или у нас так много детских хирургов? А побеждает она понятно почему. Просто у нас люди голосуют не ЗА ЧЕЛОВЕКА, а ЗА ПАРТИЮ. А любовь Винничины к партии "батькивщина" давно известна... Мне в предвыборной программе Солейко хватило одного пункта - отставка Призидента Януковича. Вот её главная цель! Смешная тётка, об отставке Яныка она может только мечтать.
 • 17. Сергій
  Сергій
  02-11-12, 22:23 | IP:176.32.10...
  Люди, чому ви нападаєте на Володимира Борисовича?! Хіба він партійний чи він брав участь у виборах? Це така ж людина, як і ви, тільки на іншій посаді. А те, що він підтримав Домбровського, це свідчить про командну роботу, зто б там кому чого не був винен, це не дитячий садок!
  Іване, я щ вами не зголен. В.Гройсман дійсно піклується про місто, і не треба закінчувати 9 класів, щоб це зрозуміти. Є речі, які приймаються урядом і ВР, і нічого спільного з роботою мера вони не мають, нажаль.
  Судова справа - не несе піарного характеру, а наслідок протизаконних дій на виборчих дільницях. І це дійсно чоловічий вчинок - діяти в рамках закону, а не керуватися "понятіями" тих, хто чинив безлад.
 • 16. Потап
  Потап
  02-11-12, 20:10 | IP:188.0.94...
  Люди успокойтесь... Посмотрите реально.... Никто не знал Солейко и вдруг вот ОНА.. звезда.... Звезда махинаций.....

  Мне жаль ее, БЮТ ее подставил.....

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)