«Донецькі» проти вінницьких?

04.11.12 20:09 Політика 3944 4

Що роблять депутатами Донецької міської ради у Вінниці?

«Донецькі» проти вінницьких?

Триває перерахунок голосів в ОВК №11. За інформацією сайту ЦВК, наразі само висуванець Олександр Домбровський набирає 30,07% голосів. Водночас, його конкурент – кандидат від ВО “Батьківщина” Наталія Солейко – 27,89%. Комісія встановила, що в протоколах дільниць, які дані з яких приймались у ніч з 29 на 30 жовтня практично одноосібно бувшим головою комісії Сергієм Сітарським, було допущено чимало арифметичних помилок, а у коробках з цих ДВК були виявлені зіпсовані бюлетні.

На даний момент залишилося перерахувати бюлетені лише з чотирьох дільниць.

На цьому фоні, за інформацією з ОВК, сьогодні зранку навколо підрахунку голосів знову почалось загострення ситуації. Біля ОВК знаходиться біля 50 чоловік, значну частину з яких становлять «гості», які підтягнулись з Києва і інших регіонів. Зокрема, на дільницю підтягнулась група людей спортивної зовнішності, які ведуть себе агресивно і стверджують, що вони є депутатами Донецької міської ради від опозиції. Окрім того тут присутні ряд депутатів Верховної ради, зокрема Андрій Павловський, який раніше стверджував, що всю ніч лежав на коробках, які виявились пошкодженими. На відміну від «гостей», представники місцевих штабів ведуть себе спокійно.

Біля 14-00 до ОВК під’їхала на БТР, яка належить одному з представників місцевого козацтва. Незважаючи на те, що це раритетна техніка, її поява визвала пожвавлення серед присутніх.

Вінницька міліція встановила заслон, пропустивши до зали комісії спостерігачів від ОБСЄ. Представники штабу Олександра Домбровського розцінюють усі ці дії як спробу вчинити тиск на комісію, робота якої почала входити в правове русло лише з п’ятниці. Нагадаємо, що 2 листопада ЦВК відсторонила від виконання обов’язків голови ОВК №11 Сергій Сітарського за неналежнеу організацію роботи комісії та намагання приймати рішення одноосібно за межами своїх повноважень.
 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. тожеВинничанин
  тожеВинничанин
  05-11-12, 15:11 | IP:46.164.145...
  2винничанин
  да ничего он не платил - просто прогиб "керівника проекту"
 • 4.
  05-11-12, 08:08 | IP:81.30.173...
  А слабо призначити перевибори? Адже пiсля того,як печатки з ДВК поздавались разом з мокрими протоколами в ОВК, там могли й новi надрукувати та будь-якi пiдписи попiдробляти! Нехай представники ОБСЕ й розбираються. А щоб не ганьбитися, краще б перевибори були,бо довiряти вже немае кому.
  Те,що сфальшувати щось могла Солейко-повна дурня.Вона людина не при владi, тому й доступу нi до чого не мае. Вигiдно це лише Домбровському та й можливостi е лише в нього(це вже давно весь свiт помiтив!). Якщо фальстфiкатор,як кажуть,пан Сiтарський, чого ж його зi складу комiссii не вивели та кримiнальну справу не вiдкрили по факту? Бо все це БЕЗПiДСТАВНА БРЕХНЯ!.
 • 3. Евгений
  Евгений
  05-11-12, 00:37 | IP:178.74.249...
  не говоріть жрунди , Саня Домбровський хотів заявити , що його голоси прийняли за голоси Солейко ! і будемо відвертими - якщо би ми балотувались і проти нас видвигали такі махінації , ми би не були проти ?
 • 2. V2012
  V2012
  04-11-12, 23:27 | IP:178.92.96...
  ахаха))) Домбровский совсем с ума сошел. Саня, есть такое понятие как Интернет, где люди все видят и слышат). О своей чесности можешь мусолить в своих листовках на столбах и подьездах...Ты умер, как политик
 • 1. винничанин
  винничанин
  04-11-12, 21:34 | IP:77.121.126...
  ну вот. Теперь к черному пиару против оппозиции подключился и майвин.:(
  Если не секрет - сколько Дмбровский вам заплатил?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)