Верховна Рада звільнила на волю батька та сина Павліченків

24.02.14 18:32 Політика 3725

Верховна Рада звільнила всіх політв’язнів в Україні, зокрема батька та сина Павліченків, яких засудили за вбивство судді Геннадія Зубкова.

Верховна Рада звільнила на волю батька та сина Павліченків

За відповідну постанову про звільнення від відповідальності політичних в'язнів проголосували 316 народних депутатів, повідомляє theinsider.com.ua.

Цим документом Верховна Рада постановила негайно звільнити 23 політв'язнів.

А саме – Віталія Запорожця, Володимира Шпару, Сергія Бевза, Ігоря Мосійчука, Андрія Білецького, Ігоря Михайленка, Віталія Княжеського, Віталія Применка, Дмитра і Сергія Павліченків, Антона Бойка, Антона Шамова, Дмитра Світанька, Олександра Радолова, Владислава Поповича, Рустама Уразгельдієва, Сергія Ярмоленка, Андрія Бондаренка, Анатолія Поповича, Ігоря Ганненко, Віктора Смалія, Олега Однороженка й Андрія Наливайка.

Параламент також доручив МВС і ГПУ, у зв’язку з відсутністю в діях цих осіб складу злочину (правопорушення), невідкладно забезпечити припинення кримінальних та адміністративних справ щодо цих осіб.

Ця постанова набирає чинності з моменту її ухвалення.

Під час голосування за звільнення політв’язнів під Верховною Радою пікетували півтисячі ультрас футбольного клубу "Динамо" (Київ), які вимагали випустити на волю Павліченків.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:theinsider.ua
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)