Вінницький нардеп Порошенко закликав купувати українську книгу

10.04.14 14:08 Політика 2404

«Сьогоднішня подія є яскравою ілюстрацією того, що в Україні відроджується мода на книгу, мода на знання, мода на культуру», - про це Петро Порошенко заявив під час відвідування Книжкового Арсеналу.

Вінницький нардеп Порошенко закликав купувати українську книгу

За словами кандидата в Президенти України, Київ перебирає на себе прекрасну традицію проведення великих книжкових форумів, яку завжди асоціювали зі Львовом.

Вінницький нардеп Порошенко закликав купувати українську книгу

«Подивіться на кількість відвідувачів, яка сьогодні присутня на цьому чудовому форумі. Все це є гарною ознакою того, що у нашої країни фантастичне майбутнє»,- зауважив Петро Порошенко. Він додав, що не зміг потрапити на відкриття Книжкового Арсеналу, але сьогодні скористався такою нагодою.

Під час ознайомлення з роботами українських видавців, Петро Порошенко мав змогу поспілкуватися з відомими письменниками, зокрема дитячим автором Іваном Малковичем та істориком Сергієм Плохієм.
Також в рамках заходу, Петро Порошенко завітав на творчий вечір Сергія Жадана та привітав його з виходом нової книги «Динамо Харків».«Сергій Жадан – це відомий промоутер української культури на Сході України, великий громадянин та патріот» , - зауважив Петро Порошенко.
 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)