За попередніми результатами, Вінницька область найбільше голосів віддала за Блок Петра Порошенка - 37,5% проти 21,3% в середньому по Україні

29.10.14 14:58 Політика 3297

За попередніми результатами, Вінницька область найбільше голосів віддала за Блок Петра Порошенка - 37,5% проти 21,3% в середньому по Україні

Хід голосування 26 жовтня та результати газетам «33-й канал» й «Місто» прокоментував віце-прем’єр України Володимир Гройсман:

- Щиро вдячний вінничанам за позицію, проявлену під час виборів до Верховної Ради. Ми йдемо непростий шляхом змін, і дуже важливо, що вибори підтвердили підтримку людьми курсу реформ. Не раз говорив, що діючй парламент гальмує прийняття нових законів – і саме тому у Верховний Раді необхідна реформаторська більшість. Ми маємо наразі попередні результати, але очевидно, що більшість партій, які проходять в парламент, налаштовані на зміни. І це велике досягнення.

Сподіваюсь, що ті законопроекти, які ми підготували за попередні місяці, тепер будуть швидко проголосовані і реформа місцевого самоврядування нарешті стартує. Хочу вірити, що тепер почнеться злагоджена работа уряду та парламенту. Очікую, що отримають підтримку наші розробки щодо передачі частини податків з центру на місця, по реформі державної служби, пропозиції щодо дерегуляції умов ведення бізнесу, спрощення системи надання адмінпослуг. Дуже очікую підтримки розробок щодо створення умов для підвищення енергоефективності і на виробництві і в побуті - все це є, все це напрацьовано, час діяти.

Окремо про переможців в мажоритарних округах. В п’яти округах з восьми на Вінничині перемагають представники Блоку Петра Порошенка. Це велика довіра, яку новообрані депутати зобов’язані виправдати.Кожен з них має відчувати свою відповідальність перед вами щоденно, і виправдати її своєю роботою у Верховній Раді на благо України, і на благо Вінничини.

Хочу подякувати всім тим, хто забезпечував проведення прозорих та демократчних виборів. Без вас, без ваших зусиль, вашої відданої праці, вибори просто не відбулись би.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)