Заява політичної ради партії "Фронт змін"

09.02.10 11:47 Політика 2809 5

Президентські вибори довели, що Юлія Тимошенко та Віктор Ющенко остаточно розвалили демократичний табір, зрадили людей, які підтримують демократичні перетворення, і зробили можливим реванш Віктора Януковича.

Заява політичної ради партії "Фронт змін"

Водночас ми вважаємо, що голосування відбулося демократично. Однак демократичні вибори – це насамперед демократична передача влади. Тому політична рада партії «Фронт Змін» прийняла рішення визнати переможця виборів Президентом України після того, як Центральна виборча комісія оголосить результати голосування.

Лідер партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк на президентських виборах виступав проти Юлії Тимошенко та Віктора Януковича, оскільки жоден із них не може забезпечити реальних змін у країні. Політична рада партії «Фронт змін» прийняла рішення і надалі не підтримувати жодного з цих політиків, йти власним шляхом змін, реалізувати свою програму «Новий курс».

Ми звертаємося до тих виборців, які голосували за зміни в країні, які віддані демократичним цінностям. Не розчаровуйтеся, все тільки починається!

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Фронт змін
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Данило
  Данило
  20-04-10, 11:21 | IP:109.108.225...
  "Фронтовики" ви ще напишіть, як ставитесь і кого будете підтримувати на виборах Президента України 1 грудня 1991р. Навіщо із себе корчити опозиціонерів, всім зрозуміло ваша позиція "любимой апазіції".
 • 4. ВІН
  ВІН
  09-02-10, 19:32 | IP:94.153.39...
  Факт є факт. І подобається це нам чи не подобається але треба з гідністю це сприйняти, впрягтися в плуга і...працювати.
 • 3. GMno
  GMno
  09-02-10, 17:16 | IP:95.134.30...
  Сеня такой хитровы..аный. Если не устраивает реванш януковича, то чего было не впрячься и не помочь Юле? Партийные боссы не дали добро?
 • 2. Elochka
  Elochka
  09-02-10, 15:16 | IP:81.30.173...
  Не в обиду предыдущему читателю, оставшему отзыв. Но ой как мне "нравятся" такие отзывы про будущего президента. К сожалению, оба кандидата далеко неидеальны. Но, если одного из них выбрала половина голосовавшей страны, то нужно уважать их мнение. И пока не начнем уважать мнение своего "соседа" и быть едиными в выборе, то у нас и дальше будут "президенты, на которых мы заслуживаем".
 • 1. Олександр
  Олександр
  09-02-10, 15:03 | IP:95.134.164...
  За цей почин при майбутній владі можна попасти до тих місць де двічі був майбутній президент.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)