Вінницький "Фронт Змін" розпочав збір пропозицій та правок до Податкового кодексу

09.02.11 10:46 Політика 4894

З ініціативи обласного осередку "Фронту Змін" у Вінниці пройшов круглий стіл "Внесемо зміни до Податкового кодексу разом".

Вінницький "Фронт Змін" розпочав збір пропозицій та правок до Податкового кодексу

Вінницький "Фронт Змін" розпочав збір пропозицій та правок до Податкового кодексуЦе перше зібрання в рамках конструктивної роботи над одним із найголовніших документів країни. Найближчим часом планується створення експертної ради, яка складатиметься із експертів, представників громадських організацій та підприємців. Всі вони разом з податківцями розроблять конкретні пропозиції та винесуть їх на суд громадськості.

"Винуватити вінницьких податківців у недосконалому податковому законодавстві немає сенсу, вони такі ж люди і їм теж треба пристосовуватися до нових правил” — розповідає Сергій Кудлаєнко. - А від того, що підприємці дружно вийдуть на майдан і перекриють рух, нічого на краще не зміниться. Чому люди вийшли на Майдан? Не тому, що вони бояться податкового кодексу. Вони його просто не розуміють. Прийняти кодекс прийняли, а як за ним жити — ніхто не знає. Треба було б дати хоча б рік підприємцям для того, щоб адаптуватися до нового законодавства і визначитися остаточно, чи варто продовжувати свій бізнес, чи закриватися".

Поправок і доповнень вже на першій зустрічі назбиралося чимало. Всі вони зводяться до одного — треба дати можливість людям стати на ноги. А Вінницький осередок «Фронту Змін» протягом двох місяців збиратиме всі пропозиції не лише в обласному центрі. Найближчим часом подібні зустрічі будуть проводитись і в районах . "Ми хотіли б отримати конкретику, над якою зможуть працювати законотворці,- підкреслює координатор проекту Леонід Марцинковський, адже від цього залежить як надалі буде жити та розвиватися Україна".

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)