Голова обласного осередку „Фронт Змін” Сергій Кудлаєнко провів традиційну зустріч із прихильниками

04.07.11 17:04 Політика 3981

Сергій Кудлаєнко публічно звітує перед своїми виборцями і проводить зустрічі із однодумцями

Голова обласного осередку „Фронт Змін” Сергій Кудлаєнко провів традиційну зустріч із прихильниками

Щомісяця голова обласної організації „Фронт Змін” і депутат обласної ради Сергій Кудлаєнко публічно звітує перед своїми виборцями і проводить зустрічі із однодумцями. Аби переконатися у належній роботі однопартійців, депутат особисто відвідує райони і спілкується із людьми.

- Я хочу бути впевненим, що люди які обиралися від партії, сьогодні гідно представляють наші фракції, - сказав Сергій Кудлаєнко. – Але перед тим як щось вимагати, я повинен починати з себе. Тому і проводжу такі зустрічі.

У Вінниці зустріч пройшла в готелі „Поділля”. Не зважаючи на вечірній час зала була заповнена. Та й запитань було чимало. Починаючи від глобальних – політичних і завершуючи ремонтом конкретних доріг у обласному центрі. На думку депутата, люди повинні знати, що їх інтереси, в першу чергу, повинні захищати ті, за кого вони голосували на виборах. І саме ці люди повинні інформувати громадян про вирішення проблем, які хвилюють виборців. "Ідучи в народ" ми вже знаємо, що нині людям, по суті, навіть нікому пожалітися, їх неохоче слухають у теплих кабінетах. По кожному зверненню нашими депутатами на місцевих рівнях приймаються рішення. Частину питань слухаємо на сесії обласної ради. А до найскладніших "підключимо" Арсенія Яценюка, депутата Верховної Ради.
 

Фото

Голова обласного осередку „Фронт Змін” Сергій Кудлаєнко провів традиційну зустріч із прихильниками Голова обласного осередку „Фронт Змін” Сергій Кудлаєнко провів традиційну зустріч із прихильниками Голова обласного осередку „Фронт Змін” Сергій Кудлаєнко провів традиційну зустріч із прихильниками Голова обласного осередку „Фронт Змін” Сергій Кудлаєнко провів традиційну зустріч із прихильниками

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)