У перекошеному будинку не можуть продати квартири

21.08.08 09:47 2251 1

У Вінниці на вул. Литвиненка, 31 похилився на 20 см другий під’їзд будинку. Нахил помітно, якщо стати з тильного боку і подивитися на стик другого та третього під’їздів. Будівельники на даху повісили стрічку, яка позначає нормальний рівень

У перекошеному будинку не можуть продати квартири

— Ця біда почалася в нас ще 15 років назад, — розповідає жителька будинку Тетяна Штенгель, – коли почали зводити пристройку до будинку. Як сваї забивали, так дом і задрожав. А потім хилитися став. Спершу ми не помічали. Тільки стіни потріскали. А останній рік чашку з водою на стіл ставиш і видно нахил. Тарілки з холодним так і замерзають, ніби їх попідпирали чим.

У дворі будівельники укріплюють фундамент будинку. Кажуть, що нахил ліквідувати не зможуть, але будуть встановлювати палі, аби підтримувати будинок. Завдяки ремонту 9-поверхівка простоїть ще 50 років. Роботи завершать до грудня цього року. На них міська рада виділила більше 2 млн грн.

— У цьому домі невозможно помешкання продати – кричить з третього поверху 37-річна Вікторія Сивак. — В усіх агентствах ми як аварійні проходимо. У квартирі не те що ремонт, гвоздя забити боїмося. Так із відліпленими обоями і живемо.

На першому поверсі жінка чекає ліфт. Вона запрошує до свого помешкання на 4-й поверх.
— Коли в кухні ремонт робили, прийшлося 10 сантиметрів цементу накидати, аби пол рівний був, — показує 32-річна Олена Колосовська на кілочки, якими підпирають двері, аби ті не зачинялися від нахилу. — Інакше стіл потихеньку до вікна повз, а з ним і газова плита, і стільці. З вікна страшно виглянути, то, здається, ніби ось-ось впадеш.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета по-українськи
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. nadia
    nadia
    22-08-08, 06:55 | IP:71.17.46...
    Знала Вас задовго до посади міської - враження найкращі. А як зараз ввечері, совість що каже? Пробачте, посада із тим Вами попереднім - несумісна, а із совістюю в чистою - тим більше!В обласного - "все нормально", а у Вас? Успіхів Вам!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)