Фонд державного майна почав підготовку до продажу 50% акцій Вінницяобленерго

04.08.11 09:13 2894

Фонд державного майна почав підготовку до продажу 25% акцій енергогенеруючої компанії Дніпроенерго (Запоріжжя), 40,061% енергопостачальної Донецькобленерго (Донецьк), 45% Чернівціобленерго (Чернівці) і 50% Вінницяобленерго (Вінниця).

Фонд державного майна почав підготовку до продажу 50% акцій Вінницяобленерго

Про це йдеться в повідомленні ФДМ.

Пакети акцій енергокомпаній будуть продаватися на конкурсі. ФДМ пропонує потенційним покупцям брати участь у розробці умов продажу цих пакетів акцій.

Як повідомлялося 30 червня, глава Фонду держмайна Олександр Рябченко підписав щомісячний графік розміщення держпакетів акцій енергокомпаній, згідно з яким у серпні будуть оголошені конкурси з продажу 45% акцій Західенерго, 25% акцій Київенерго, 50% акцій Закарпаттяобленерго і 46% акцій Черкасиобленерго.

Як повідомив Рябченко, у вересні будуть оголошені конкурси з продажу 50% акцій Дніпрообленерго, 45% акцій Крименерго і 50% акцій Вінницяобленерго. Він додав, що в жовтні будуть оголошені торги з продажу 25% акцій Дніпроенерго, 40% акцій Донецькобленерго, 45% акцій Чернівціобленерго і 26% акцій Тернопільобленерго.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:КорреспонденТ.biz
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)