Прокурор Вінниччини налякав журналіста криміналом

12.04.12 18:20 2834 2

Прокурор Вінницької області розповів про дві сторони журналістського розслідування про Лук'янівське СІЗО

Прокурор Вінниччини налякав журналіста криміналом

Прокурор Вінницької області Олександр Мрихин заявляє, що з юридичної точки зору той шлях, який обрав журналіст Усов, знімаючи фільм про Лук'янівське СІЗО, – є незаконним.

"По-перше – з моральної точки зору, журналіст підняв таку резонансну проблему, яка стосується сотень людей, що перебувають у СІЗО, і можливо, я на це сподіваюсь, що цей репортаж призведе до якихось позитивних змін у Київському СІЗО. З юридичної точки зору – той шлях, який обрав журналіст, – він по законодавству є незаконним. За пронесення на територію цієї установи заборонених предметів, за дачу хабара посадовій особі – є й адміністративна, і кримінальна відповідальність", - вважає Мрихин, пише УНІАН.

Прокурор Вінницької області Олександр Мрихин визнав, що у закладах Державної пенітенціарної служби України в регіоні існують проблеми.

Він зазначив, що поряд з побутовими проблемами у фільмі про Київське СІЗО (резонансний фільм журналіста Костянтина Усова "Лук'янівка. Тюрма №1") звертає на себе увагу корупційна складова у діяльності працівників пенітенціарного закладу.

"Такі проблеми існують і у нас. В поточному році за вчинення аналогічного злочину був складений адміністративний протокол за скоєння корупційного діяння відносно одного з інспекторів Вінницького СІЗО. Людина була притягнута до адміністративного покарання, він був звільнений із посади", - повідомив Мрихин.

Раніше на телеканалі ТВі вийшов сюжет журналіста Костянтина Усова, в якому показано справжній побут в'язнів Лук'янівського СІЗО. Журналісти ТВі зуміли вибудувати усередині в'язниці власну "агентурну мережу", для того щоб через максимально короткий час мати своїх людей в кожному корпусі, на кожному поверсі СІЗО. "Кожному з агентів ми передавали мобільні телефони, оснащені відеокамерами. І частинками, по 10-15 секунд, протягом шести місяців - ув'язнені надсилали нам уривки свого життя", - зазначив Усов.

Голова Пенітенціарної служби Олександр Лісіцков заявляє, що 90% фактів, викладених у журналістському розслідуванні про Лук'янівський СІЗО, не підтверджується.


 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. 2
  2
  13-04-12, 10:04 | IP:82.207.102...
  в такой ситуации выход только один. ВСЕХ прокуроров нужно уволить (а лучше посадить) а на их место набрать новых( пусть даже и без нужного образования, сейчас не это главное).
 • 1.
  13-04-12, 08:03 | IP:81.30.173...
  Голова Пенітенціарної служби Олександр Лісіцков заявляє, що 90% фактів, викладених у журналістському розслідуванні про Лук'янівський СІЗО, не підтверджується.Ага,не пiдтверджуються! А хто перевiряв? Той,хто вiдповiдальний за весь цей жах? Якби пiдтвердились -йому б у свому крiслi не сидiти! А люди в нас не люблять визнавати своiх помилок.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)