Підприємства скорочують робочий день

10.11.08 12:36 2874

Через фінансову кризу частина підприємств області зменшила обсяги виробництва. Аби не звільняти своїх працівників, підприємці скорочують робочий день і тиждень.

Підприємства скорочують робочий день

— Багато підприємств розуміє, що криза рано чи пізно завершиться, — каже спеціаліст Ленінського центру зайнятості у Вінниці 37-річна Оксана Захарчук. — Тому важливо зберегти кадри, аби після несприятливих часів знову в повному обсязі відновити виробництво.

Робочий день скоротили 42 підприємства області. Зокрема, Вінницький насіннєвий завод, авіазавод і завод тракторних агрегатів. До трьох днів скоротили робочий тиждень на заводі ”Маяк”, що випускає теплообігрівачі.

Нині в області не спостерігається суттєвого збільшення безробітних. Виняток — збільшення звернень до центру зайнятості колишніх банківських спеціалістів з роботи із клієнтами. Вони потрапили під скорочення після призупинки видачі банками кредитів.

— Також збільшилася кількість робітників, які повернулися із роботи в Москві, — розповідає Захарчук. — Очевидно, там підприємства також переживають не кращі часи.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:"Газета по-українськи"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)