У Вінниці відкрито новий освітній центр

11.11.08 01:34 2035 0

Мета закладу - надати реальну можливість дітям міста долучитися до європейських та світових освітніх програм шляхом участі в Міжнародних математичних чемпіонатах, кубках, конкурсах, фестивалях, салонах, літніх математичних школах і таборах.

У Вінниці відкрито новий освітній центр

6 листопада у приміщенні школи-ліцею № 7 голова облдержадміністрації Олександр Домбровський разом з міським головою Володимиром Гройсманом і директором департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Олегом Єреськом урочисто відкрили єдиний в державі Центр з питань інтеграції до європейського та світового освітнього простору.

Вітання новоствореному Центру адресував міністр освіти і науки України Іван Вакарчук, у якому йдеться: "Міністерство і науки України високо цінує євроінтеграційні прагнення співробітників Центру та популяризацію в Європі системи математичної освіти України. Ваші зусилля сприяють піднесенню авторитету України на міжнародному рівні, підвищенню її впливу на європейському освітньому просторі".

Міський голова та голова облдержадміністрації вручили керівнику Центру Тетяні Збожинській сертифікат на отримання комп’ютера та сучасної техніки для роботи.

Фото "ФАКТЫ"
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Освітній портал
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)