У Вінниці з трьох сотень курсантів семеро отруїлося пюре?

11.09.12 10:27 2995

Семеро 15-річних курсантів Училища цивільного захисту у Вінниці потрапили до лікарні з кишковою інфекцією.

У Вінниці  з трьох сотень курсантів семеро отруїлося пюре?

У перші дні навчального року до лікарні потрапили відразу семеро 15-річних курсантів Училища цивільного захисту у Вінниці. Хлопці кажуть: їли тоді як завжди - картоплю і чай. Однак заснути не змогли, йдеться у сюжеті ТСН.

Курсант ліцею В'ячеслав Горовий розповів: "Ввечері картопля була, пюре. Після відбою живіт заболів і стало зле. Пішов до туалету, а потім офіцер зібрав усіх на КПП".

Симптоми захворювання у підлітків вказують на кишкову інфекцію, кажуть лікарі. Вони запевнили, що постраждалі отримують все адекватне повноцінне лікування і знаходяться всі в одній палаті. В училищі не розуміють, чому з трьох сотень курсантів, які того вечора їли у їдальні, до лікарні потрапили лише семеро. Тож, у дирекції навчального закладу вважають, навряд чи причина захворювання - їжа. Тут підозрюють, що хтось із курсантів привіз рото-вірусну інфекцію, якою й заразилися інші.

Начальник училища Микола Говорущак розповів про заходи безпеки: "Ми ізолювали всіх дітей, які з ними контактували в ізолятор, після чого продезінфікували всі місця, де перебували ці діти, видали більше 200 марлевих пов'язок і зробили все, щоб вірусна інфекція не розповсюдилася".

Що насправді стало причиною спалаху інфекції - наразі з'ясовують медики. Результати аналізів та проб мають бути за п'ять днів. Лікарі сподіваються, що за цей час з училища до них не привезуть нових пацієнтів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)