Винницкий горсовет в декабре сэкономил 1,65 млн. грн. бюджетных средств за счет энергосбережения

30.12.08 02:15 3740 18

Винницкий городской совет в декабре сэкономил 1649,78 тыс. грн., предусмотренных горбюджетом-2008 на теплоснабжение бюджетных учреждений за счет энергосберегающих мероприятий.

Винницкий горсовет в декабре сэкономил 1,65 млн. грн. бюджетных средств за счет энергосбережения

Об этом корреспонденту УНИАН сообщил первый заместитель мэра Винницы Иван МИХАЙЛЮК.

Он отметил, что горсовет уменьшил на 90,487 тыс. грн. расходы на теплоснабжение здания мэрии Винницы, на 436,177 тыс. грн. - дошкольных учреждений, на 880,665 тыс. грн. - учреждений образования, на 220,005 тыс. грн. - учреждений здравоохранения.

И.МИХАЙЛЮК рассказал, что сокращение расходов на теплоснабжение достигнуто за счет оптимизации теплоснабжения бюджетных учреждений и внедрению в них энергосберегающих технологий.

”Проводимая в городе с 2006 года работа по внедрению энергосберегающих технологий в бюджетных учреждениях уже дает свою отдачу сокращением расходов бюджета на теплоснабжение. По нашим расчетам, 1 гривня, вкладываемая в энергосбережение, окупается за 3-4 года и позволяет на 20-25% сокращать расходы на тепло”, - добавил он.

Справка УНИАН.
Теплоснабжением и горячим водоснабжением в Виннице занимаются предприятие ”Винницагортеплоэнерго” (60% потребителей), государственное предприятие ”Винницкие тепловые сети” (20%), ”Теплокоммунэнерго-Маяк” (10%), предприятие ”Морис”, котельная ”Винницкого завода тракторных агрегатов”, котельная объединения ”Химпром”, котельная ”Винницкой подшипниковой компании” и компания ”Интергалка”.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 18. Тарас
  Тарас
  31-12-08, 14:33 | IP:94.178.77...
  Шановні Володимире та Максим ! Мені особисто наплювати на те хто і де розробляв сценарій „помаранчевої революції”- чи то в Вашингтоні, чи в Москві, чи в Торонто. Бо в даному випадку йдеться не про сценарій, а про ідеї Майдану, які підтримала така маса народу, що й сценаристам не снилось. Це ж про щось говорить ! Згадайте, люди йшли на Майдан не для того, щоб підтримати Ющенка, а тому, що повірили в можливість встановлення в Україні єдиних для всіх і зрозумілих кожному правил життя, ведення бізнесу, припинення тиску податківців, свавілля силовиків та прокурорів, справедливого і вільного захисту людини в суді. Не в Ющенку, Порошенку, Домбровському та їм подібних суть, а в вірі людей в те, що і в Україні можна добитися достойного життя. На жаль, за 4 роки ні Ющенко, ні його „польові командири” разом зі ставлениками на місцях так і не знайшли часу на виконання не лише своїх обіцянок, а й на досягнення елементарного порозуміння між собою і стали посміховиськом перш за все у тих, хто їх колись підтримував. Однак при чому тут принципи які люди відстоювали на Майдані ? Ми впевнилися, що „помаранчеву еліту” не можна віднести ні до лідерів, ні до професіоналів. Більш того, не Україна і принципи Майдану у них на першому місці, а їхні статки та елементарна шкурна зацікавленість у безмежному накопиченні цих статків. Однак і ми не дебіли та „терпили”, якими можна маніпулювати до безкінечності. Тому , зробивши висновки, треба рухатися далі, об”єднуватися та добиватися того, щоб принципи свободи втілювалися в життя. Втілювати ж ці принципи в нашій державі можуть лише ті люди, для яких Україна не бутафорна шароварщина , а країна без покращення стану якої вони не можуть уявити свого життя. Вірно пише Вар”яг, поки не витравимо із себе „совків” толку не буде. Тож у новому році є над чим працювати, головне не треба скиглити.
 • 17. вар'яг
  вар'яг
  31-12-08, 08:56 | IP:82.207.108...
  Шановний Максиме, вітаю Ваше прагнення спілкуватися українською. Що ж до "гнати", раджу звернути увагу на останні рядки повідомлення п. Володимира (00:41) з подібною, але не тотожною думкою, яка є більш слушною.

  Доки в Україні і в українцях живе "совок", доти ми соромитимемося рідної мови, доти зазиратимемо до рота чи до інших отворів тіла близьких та далеких добродіїв-розумників-помічників-рятівників.
 • 16. вар'яг
  вар'яг
  31-12-08, 08:47 | IP:82.207.108...
  Шановний Володимире, прошу звернути Вашу увагу, що серед наведених Вами прізвищ вінницьких достойників немає жодного українського. Чи не є це ще одним красномовним підтвердженням походження наших негараздів?
 • 15. вар'яг
  вар'яг
  31-12-08, 08:41 | IP:82.207.108...
  Шановний Степане, мені стає моторошно від думки, що за 6 поколінь Вашого "вінничанства" Ви так і не змогли опанувати таку близьку для Вас російську мову. Свідчення -- у Ваших повімодленнях ("к_а_горта", "сегодн_е_шних", "становит_ь_ся" тощо). Отже, не треба ґвалтуватися -- пишіть рідною. Бути українцем -- не соромно. ;)
 • 14. Максим
  Максим
  31-12-08, 03:21 | IP:80.91.178...
  За 4-е роки памаранчовоі влади,народ Украіни скоротився на 1200000 чол.А у продовж тілько одного 2008 року на "украинській мові",з допомогою(утворених злочиною владою) 105 приватних банків,народ Украіни збіднів в 2 рази.Лишилось продати землю і віддати людей в рабство.Це такий принцим "Украінськоі ідеі"і новітньоі історіі Украіни по Тарасу.Вибачте,але я не міг утриматись,читаючи вночі таку розумну дискусію і конструктивну.Треба людям об*еднуватись і гнати цих гетьманів.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)