ПАТ "Вінницягаз" банкрут?

14.01.13 17:55 3995 3

Господарський суд Вінницької області порушив справу про банкрутство підприємства з газопостачання та газифікації ПАТ "Вінницягаз".

ПАТ "Вінницягаз" банкрут?

Таку інформацію підтвердили УНН у юридичному відділі повідомила компанія в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку ПАТ "Вінницягаз". Водночас у компанії не уточнили, хто є ініціатором банкрутства ПАТ “Вінницягаз”.

Нагадаємо, “Газтек” перемогла у приватизаційному конкурсі з продажу 22,059% держпакета акцій ПАТ “Вінницягаз”, заплативши за пакет 3 млн грн. Трансляція конкурсу, який проводився за принципом аукціону, велася на сайті Фонду держмайна. Таким чином, після цієї покупки “Газтек” сконцентрував у своїй власності близько 34,79% акцій “Вінницягазу” (до приватизаційного конкурсу “Газтеку” належало 12,73% акцій облгазу).

Усього в цьому конкурсі брали участь дві компанії, другим учасником було ТОВ “Інвестиційна компанія “Фінлекс-Інвест”.

Нагадаємо, покупець держпакета “Вінницягаз” буде зобов’язаний упродовж трьох років від моменту придбання інвестувати в розвиток підприємства 3,2 млн грн.

Довідка УНН:

ПАТ із газопостачання та газифікації “Вінницягаз” займається транспортуванням газу розподільними трубопроводами, а також продає газ у Вінницькій області. “Вінницягаз” завершило січень-червень 2012 р. із 25,76 млн грн прибутку проти 8,6 млн грн збитків, одержаних у першому півріччі 2011 р. 25% акцій “Вінницягаз” належать НАК “Нафтогаз України”, 22,059% передано ФДМУ для подальшої приватизації, власником 12,73% акцій є ПрАТ “Газтек”, 19,09% — ВАТ “Ролюкс” (м. Івано-Франківськ), 19,09% — ВАТ “Агропромкомплект” (м. Львів). ПрАТ “Газтек” (м. Київ) є найбільшим приватним власником пакетів акцій низки українських облгазів. Зокрема, “Газтеку” і афільованим з ним структурам належать міноритарні пакети в “Вінниця-”, “Волинь-”, “Дніпропетровськ-”, “Житомир-”, “Запоріж-”, “Кримгаз” і ін.

Власниками самого “Газтеку” є низка кіпрських компаній — Krezer Holdings Limited, Nesiba Venchers Limited, Pasler Enterprises Limited і Porala Venchers Limited. На початку вересня п.р. “Газтек” залучив у банка “Надра” (м. Київ) кредит на 250 млн грн для придбання акцій підприємств з газопостачання і газифікації. Банк “Надра” контролюється українським бізнесменом Дмитром Фірташем.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:УНН
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. СаШо
  СаШо
  15-01-13, 13:57 | IP:80.91.180...
  Ми будемо мовчати як і мовчали всі наші попередні покоління!! Чому Ви думаєте, що ми кращі за них! У нас принцип - наша хата з краю - от так і будемо далі жити - буде ще гірше, а ми будемо думати, що хтось нам допоможе. Так і згниємо в злиднях!!!
 • 2. Андрій
  Андрій
  14-01-13, 22:57 | IP:109.108.235...
  Та яка там якість краща, продають Фірташу останнє державне майно, думаю лише ціна виросте на газ. Янукович до останнього продає Україну. Питання лиш чи довго ще ми будем мовчати.
 • 1. Сергій
  Сергій
  14-01-13, 20:20 | IP:37.72.42...
  Можливо тепер можна сподіватися, що якість газу покращиться, так як змінюється ініціатива управління підприємством. Адже за попередній рік зокрема на адресу голови правління Вінницягаз надійшла велика кількість скарг від рядових споживачів природнього газу щодо зниження якості горіння і тепловіддачі.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)