На виставці продають 200 видів троянд

21.03.08 00:00 3008

У Вінниці в Торгово-промисловій палаті проходить виставка ”Присадибне господарство”. Вона триватиме до 22 березня. Тут представлено насіння з різних регіонів України.

На виставці продають 200 видів троянд

— Щороку приїжджаю сюди купувати, — говорить 43-річна Ганна Васильчук із Козятина. — Хоча ціни на насіння майже вдвічі дорожчі, ніж у магазинах. Торік брала огірки, вони вродили, хоч засуха була. А ті, що з магазину, навіть не зійшли.

— Часто люди роблять помилку — висаджують поряд гібриди та нормальне насіння, — пояснює селекціонер Оксана Джус із села Малі Крушлинці Вінницького району. — Врожаю в таких випадках не буде ні там, ні там. Їх потрібно розсаджувати хоча б за 20 метрів один від одного.

Найбільша черга зібралася біля стенду з трояндами та ліліями. Підприємець із Вінниці пропонує їх понад 200 видів. Найдорожча розсада квітів у Андрія Левицького коштує 50 грн. Це квітка золотавого кольору ”Нічна красуня”. Вона гарно пахне вночі. Чоловік пояснює, що всі саджанці привезли з-за кордону й адаптували під наші умови. Кожному покупцеві розповідає, як правильно висаджувати рослини, як доглядати.

Саджанців дерев на виставці практично не купують. Відвідувачі кажуть, що вони надто дорогі.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета по-українськи
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)