Ринкові податки недосконалі, вважає мер Вінниці

09.10.09 01:50 2675 2

Надходження у вінницький міський бюджет з ринкового збору зросли, а кількість ринків – зменшилася.

Ринкові податки недосконалі, вважає мер Вінниці

Так розповів газеті „МІСТО” мер Вінниці Володимир Гройсман. Він зазначив, раніше з ринків бюджет отримував 3-3,5 млн. грн. Цього року сума досягла 8 млн. грн. Підсумки підбивати ще зарано, адже не закритим залишився четвертий квартал року. Разом з цим міський голова зазначив, що ринковий податок надзвичайно недосконалий. Адже дає підґрунтя для багатьох зловживань.

- Потрібно змінювати і форму оподаткування, і адміністрування ринкового податку, - каже мер Вінниці Володимир Гройсман. - Ми від Асоціації Міст України виходили з пропозицією ліквідації ринкового збору і заміною його на інший вид оподаткування. Можливо, у вигляді того ж торгового патенту, аби людина один раз сплатила на рік, і більше нічого не сплачувала. Сьогодні Закону «Про місцеві податки і збори», в тому числі і з нашими рекомендаціями знаходиться у парламенті. Він був успішно провалений депутатами. Ми думаємо, що навряд чи нам вдасться його провести до Президентських виборів. Але після проведення виборів можна буде ставити таке питання.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Сірожа
  Сірожа
  16-10-09, 20:24 | IP:77.222.133...
  Интересно на сколько увеличится єтот сбор? Во сколько раз? И чем этот сбор не нравится нашему мєру? Предлагаю платить рыночный сбор всем предпринимателям г.Винница. Город захлебнется от количества денег:::
 • 1. Иван
  Иван
  11-10-09, 15:28 | IP:89.21.79...
  Между прочим вокруг рынка Привокзальный установлены знаки "Стоянка Запрещена",а вот на улице Короленко,где был оптовый рынок, ходят контролеры "АВМ Цитрус" и собирают с людей парковочный сбор,яко бы за пользование приватной территорией.Видимо 900 -т человек чиновников городского совета этого не видят или не хотят видеть.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)