Визначені перші лідери рейтингу загальнонаціональної програми "Людина року - 2009"

15.10.09 16:51 2623

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ» оголошує поточні результати експертного опитування за 2009 рік у ряді номінацій.

Визначені перші лідери рейтингу загальнонаціональної програми "Людина року - 2009"

На даний момент серед лідерів наступні претенденти на здобуття щорічної премії «ЛЮДИНА РОКУ» за вищі професійні і громадські досягнення (подаються в алфавітному порядку):

1. РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІДЕР РОКУ
  • Аваков Арсен (Голова Харківської облдержадміністрації)
  • Антипов Олександр (Голова Луганської облдержадміністрації)
  • Гаваші Олег (Голова Закарпатської облдержадміністрації)
  • Гаркуша Олексій (Голова Миколаївської облдержадміністрації)
  • Нефьодов Олександр (Голова Запорізької облради)
  • Палійчук Микола (Голова Івано-Франківської облдержадміністрації)
  • Романова Наталія (Голова Чернігівської облдержадміністрації)
  • Романюк Микола (Голова Волинської облдержадміністрації)
2. МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОКУ
  • Бартєнєв Олександр (Міський голова м. Феодосія)
  • Грицак Лев (Міський голова м. Трускавець)
  • Гройсман Володимир (Міський голова м. Вінниця)
  • Даниленко Андрій (Міський голова м. Євпаторія)
  • Добкін Михайло (Міський голова м. Харків)
  • Осадчий Олег (Міський голова м. Керч)
  • Паутов Олександр (Міський голова м. Миргород)
  • Соколов Олександр (Міський голова м. Чернігів)
  • Шаповалов Євген (Міський голова м. Бердянськ)
3. ПРОМИСЛОВЕЦЬ РОКУ
  • Байсаров Леонід (Президент ВАТ Вугільна компанія «Шахта «Червоноармійська західна №1»)
  • Бойко Володимир (Генеральний директор Маріупольського мет. комбінату ім.Ілліча)
  • Власов Геннадій (Генеральний директор ВАТ «Авдіївський коксохімічний завод»)
  • Каунов Тимофій (Генеральний директор СП «Полтавська газонафтова компанія»)
  • Лізунов Сергій (Президент ТОВ «ТНК-ВР Комерс»)
  • Нечаєв Олександр (Голова правління ЗАТ «Кримський ТИТАН»)
  • Поташник Семен (Генеральний директор ВАТ «Укргідроенерго»)
  • Субботін Віктор (Генеральний директор ВАТ «Турбоатом»)
  • Фурман Олександр (Голова правління ЗАТ «Запорізький залізорудний комбінат»)
4. МЕНЕДЖЕР РОКУ
  • Азаров Андрій (Голова Наглядової Ради КС«Перше кредитне товариство»)
  • Аскєров Шохраддін (Президент компанії «Аеростар»)
  • Бойко Сергій (Президент групи компаній «Воля»)
  • Доровськой Олександр (Генеральний директор ФК «Здоров'я»)
  • Кохан Олег (Президент кінокомпанії «СотаСінемаГрупп»)
  • Скоцик Віталій (Генеральний директор ТОВ «АМАКО»)
  • Фіала Томаш (Керуючий директор компанії «Драгон Капітал» )
  • Чернявський Георгій (Голова Ради директорів корпорації «Навігатор»)
  • Чуйков Юрій (Генеральний директор ВАТ «Фарлеп -Інвест»)
5. ФІНАНСИСТ РОКУ
  • Гребинський Леонід (Голова правління «Індустріалбанк»)
  • Гулей Анатолій (Голова правління «Ощадбанк»)
  • Зінков Дмитро (Голова правління «ОТП Банк»)
  • Лавренчук Володимир (Голова правління «Райффайзен банк Аваль»)
  • Мороховський Вадим (Голова правління АБ «Південний»)
  • Наумов Сергій (Голова правління «Укрсиббанк»)
  • Пушкарьов Вадим (Голова правління «ВТБ Банк»)
  • Якіменко Олена (Голова правління ВАТ «Златобанк»)
7. ЖУРНАЛІСТ РОКУ В ГАЛУЗІ ЕЛЕКТРОННИХ ЗМІ
  • Гаврилова Наталля (Телеканал «СТБ»)
  • Данилевич Андрій (Телеканал «Інтер», до вересня 2009р.)
  • Денисов Олександр (ТРК «Україна»)
  • Кисельов Евген (Телеканал «ТВі», до жовтня 2009р.)
  • Куликов Андрій (Телеканал «ICTV»)
  • Литвиненко Юлія (Телеканал «Інтер»)
  • Мосійчук Наталія (Телекомпанія «1+1»)
  • Сенічкін Руслан (Телеканал «Інтер»)
8. СПОРТСМЕН РОКУ
  • Бессонова Анна (Бронзова призерка Олімпійськиї ігор-2008 з художньої гімнастики)
  • Зантарая Георгій (Чемпіон світу з дзюдо)
  • Кваша Ілья (Срібний призер Чемпіонату Європи зі стрибків у воду)
  • Кличко Володимир (Чемпіон світу з боксу за версією WBC)
  • Ломаченко Василь (Чемпіон світу з боксу)
  • Прянишников Владислав (Рекордсмен Світу ті Європи з кульової стрільби)
  • Рубан Віктор (Стрільба з лука)
  • Харлан Ольга (Чемпіонка світу з фехтування)
  • Шевченко Валентина (Бронзова призерка Чемпіонату Світу з лижних гонок)
9. ЮНИЙ ТАЛАНТ РОКУ
  • Алексанян Адраннік (співак, переможець дитячого музичного конкурсу «Вітебськ-2009»)
  • Костюк Олена (акторка, володарка Гран-Прі МНКФ)
  • Кузинський Юрій, Рудницька Каріна (дует юних акробатів, лауреати конкурсу «Україна має талант»)
  • Литвинчук Вікторія (співачка, переможець дитячого фестивалю «Чорноморські ігри»)
  • Лук'янець Соломія (юна оперна співачка)
  • Соболь Олександр (найвищі бали республіканського тестування)
  • Христюк Костянтин (художник-аніматор, володар «Срібного ведмедю» міжнародного анімаційного фестивалю в Австрії)
Нагадуємо, Програма передбачає присудження титулу «ЛЮДИНА РОКУ» найбільш видатним особистостям України, які досягли значних успіхів у найважливіших для держави сферах професійної і громадської діяльності. Експертне визначення триває, остаточні підсумки експертного опитування будуть підбиті наприкінці 2009 року та оголошені на прес-конференції програми «ЛЮДИНА РОКУ» в січні 2010р.

В експертному визначенні претендентів на здобуття лауреатських звань загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ – 2009» беруть участь понад 800 експертів, делегованих близько 200 організаціями (з повним переліком експертних організацій можна ознайомитись на сайті www.ludinaroku.com.ua)

Урочиста церемонія вручення премії «ЛЮДИНА РОКУ – 2009» відбудеться 20 березня 2010 року о 16-00 у Національному Палаці Мистецтв «УКРАЇНА».
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ЛЮДИНА РОКУ – 2009
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)