«Людина року – 2009»: перші підсумки

18.11.09 06:49 2822

Традиційно у листопаді були підведені підсумки поточного етапу експертного визначення претендентів на здобуття титулу «Людина року - 2009», що вручається найбільш видатним особистостям України, які досягли значних успіхів у найважливіших для держави сферах професійної і громадської діяльності.

«Людина року – 2009»: перші підсумки

Експертне визначення триває, остаточні підсумки експертного опитування будуть підбиті наприкінці 2009 року та оголошені на прес-конференції програми «Людина року» в січні 2010р.
В експертному визначенні претендентів на здобуття лауреатських звань загальнонаціональної програми «Людина року – 2009» беруть участь понад 800 експертів, делегованих близько 200 організаціями (з повним переліком експертних організацій можна ознайомитись на сайті www.ludinaroku.com.ua)

Пропонуємо Вашій увазі списки претендентів на титул «Людина року - 2009» в декількох номінаціях (подані в алфавітному порядку):

На звання «Регіональний лідер року» претендують:
  • Аваков Арсен (Харківська облдержадміністрація)
  • Антипов Олександр (Луганська облдержадміністрація)
  • Гаваші Олег (Закарпатська облдержадміністрація)
  • Гресь Володимир (Черкаська облрада)
  • Нефьодов Олександр (Запорізька облрада)
  • Романова Наталія (Чернігівська облрада)
  • Романюк Микола (Волинська облдержадміністрація)
  • Скорик Микола (Одеська облрада).
В номінації «Міський голова року» названі:
  • Грицак Лев (м. Трускавець)
  • Гройсман Володимир (м. Вінниця)
  • Даниленко Андрій (м. Євпаторія)
  • Добкін Михайло (м. Харків)
  • Матковський Андрій (м. Полтава)
  • Осадчий Олег (м. Керч)
  • Паутов Олександр (м. Миргород)
  • Пузаков Володимир (м. Кіровоград)
  • Савчук Василь (м. Біла Церква)
  • Соколов Олександр (м. Чернігів).
В номінації «Промисловець року» лідирують:
  • Байсаров Леонід (Президент ВАТ Вугільна компанія Шахта «Червоноармійська західна №1»)
  • Власов Геннадій (Генеральний директор ВАТ «Авдіївський коксохімічний завод»)
  • Каунов Тимофій (Генеральний директор СП «Полтавська газонафтова компанія»)
  • Коваль Андрій (Генеральний директор ВАТ «АЗОТ», м.Черкаси)
  • Поташник Семен (Генеральний директор ВАТ «Укргідроенерго»)
  • Продіус Володимир (Голова наглядової ради ВАТ «Мостобуд»)
  • Субботін Віктор (Генеральний директор ВАТ «Турбоатом»)
  • Тимошенко Павло (Генеральний директор ЗАТ «Криворізький завод гірничого обладнання»)
  • Фурман Олександр (Голова правління ЗАТ «Запорізький залізорудний комбінат»).
На звання «Підприємець року» претендують:
  • Антонов Віталій (Президент «Універсальна інвестиційна група»)
  • Глусь Олександр (Голова ради директорів «Nemiroff Холдінг»)
  • Голодницький Олександр (Директор ДП «Дельта-лоцман»)
  • Живицький Олег (Генеральний директор «Солстрой»)
  • Обух Юрій (Директор ЗАТ «РУУККИ Україна»)
  • Орленко Микола (Президент корпорації «Укрреставрація»)
  • Петренко Володимир (Голова правління «Київметробуд»)
  • Постельников Віктор (Генеральний директор ЗАТ «Автомобільна група «Віпос»).
В номінації «Інвестиція року» названі:
  • Інвестиційні проекти ВАТ «Брацлав»
  • Інвестиційні проекти ВАТ «Енергомашспецсталь»
  • Інвестиційні проекти ТОВ «Кусум Фарм»
  • Інвестиційні проекти СП «Нібулон»
  • Інвестиційні проекти Товариства «Трансінвестсервіс».
В номінації «Журналіст року в галузі електронних ЗМІ» представлені:
  • Гаврилова Наталія («СТБ»)
  • Гендлін Володимир («Спорт»)
  • Даниленко Тетяна («5 канал»)
  • Денисов Олександр (ТРК «Україна»)
  • Кисельов Євгеній («Інтер»)
  • Куликов Андрій («ICTV»)
  • Литвиненко Юлія («Інтер»)
  • Мосійчук Наталія («1+1»)
  • Соколова Оксана («ICTV»)
  • Юсупова Ірина («Інтер»).
В номінації «Митець року» рейтинг очолюють:
• Басалаєва Євгенія (піаністка)
• Ботвинов Олексій (піаніст)
• Дяченко Марина і Сергій (письменники)
• Одинокий Юрій (театральний режисер)
• Паламаренко Анатолій (артист естради, Герой України)
• Ройтбурд Олександр (художник)
• Симонова Ксенія (художниця, анімація на піску)
• Швед Аїда (оперна співачка)
• Янчук Олесь (режисер).

В цьому році з`явилась нова номінація «Дизайнер одягу року», в якій серед лідерів:
  • Богуцька Роксолана
  • Гапчук Олександр
  • Гресь Вікторія
  • Єрмаков Сергій
  • Караванська Оксана
  • Пустовіт Лілія
  • Тан Андре
  • Шаховська Катерина.
В номінації «Спортсмен року» за звання «Людина року» будуть боротися:
  • Безсонова Анна (художня гімнастика)
  • Бондаренко Катерина (теніс)
  • Зантарая Георгій (дзюдо)
  • Кличко Володимир (бокс)
  • Ломаченко Василь (бокс)
  • Прянішников Владислав (стрільба)
  • Рубан Віктор (стрільба з лука)
  • Харлан Ольга (фехтування).
Володарями міжнародних і спеціальних премій Вищої Академічної Ради загальнонаціональної програми «Людина року - 2009» стали:
  • Чжоу Лі - Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні - міжнародна премія в галузі дипломатії;
  • Величко Валентін - Надзвичайний і Повноважний Посол Білорусії в Україні - міжнародна премія за значний вклад у розвиток партнерських, дружніх та економічних стосунків з Україною;
  • Басков Микола – Народний артист України, Народний артист Росії - міжнародна премія в галузі культури та мистецтва;
  • Морозов Олександр – Народний артист України, Народний артист Росії - міжнародна премія за видатний внесок у розвиток культури та мистецтва України;
  • Федоричев Олексій – Президент Групи компаній «Федкомінвест» - спеціальна премія за значний вклад у розвиток соціального підприємництва в Україні;
  • Жванецький Михайло – Народний артист України, Заслужений діяч мистецтв Росії - спеціальна премія за видатні заслуги.
Міжнародні премії за 2009 рік будуть вручені їх володарям під час проведення Урочистої церемонії нагородження переможців програми «Людина року – 2009», яка відбудеться 20 березня 2010 року, як завжди, в Національному Палаці Мистецтв «Україна» м. Києва.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:www.ludinaroku.com.ua
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)