Управління екології очолив Дмитро Бабич

30.04.08 00:00 5251

У Вінниці в переддень Великодня заступник міністра охорони навколишнього середовища України Любомир Сав’юк представив нового голову управління екології в області 28-річного Дмитра Бабича.

Управління екології очолив Дмитро Бабич

Попередній начальник 51-річна Олена Яворська вважає це призначення незаконним.

— Мене ніхто з посади не звільняв. Ніяких документів я не бачила, — каже Яворська. — Кілька разів передавали через треті руки, щоб я йшла. І все.

Представлення Бабича відбулося в екологічній інспекції, яка контролює роботу управління. Нікого з працівників управління на заході не було.

— Дзвонять і кажуть мені, щоб зібрав працівників, бо їде заступник міністра. Кого це я знайду перед Паскою? — дивується заступник начальника управління екології 50-річний Іван Українець. — Дзвоню заступникові губернатора. А він мені каже, я надто рано почав святкувати, якщо у вихідні мені замміністри ввижаються.

Дмитро Бабич — співзасновник підприємства з переробки отрутохімікатів ”Вінницяспецпостач”. Від коментарів відмовляється. Працівники управління вважають, що Олену Яворську зняли через конфлікти з головою обласної ради Григорієм Заболотним.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета по-українськи
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)