Олег Токар заробляє настроюванням піаніно

16.05.08 00:00 3381

30-річна Олеся Буліба знайшла налагоджувальника піаніно за оголошенням у газеті. Перед цим жінка кілька разів сама підтягувала струни.

Олег Токар заробляє настроюванням піаніно

настроювання піаніно— Робила це викруткою та гайковим ключем, — розповідає Олеся. — Одні струни натягувались, інші ніяк не могла підкрутити. Звук став узагалі спотвореним.

За роботу налагоджувальника Олена заплатила 150 грн.

— Коли він його настроював, кіт із хати втік. Кілька хвилин дивилася, а потім теж пішла — не витримали нерви, — жінка радісно сплескує в долоні. — Кожну струночку підтягував, підкручував. Від цього такий звук, що аж по нервах б’є.

Вінничанин 47-річний Олег Токар налаштовує піаніно 20 років.

— Один раз довелося налагоджувати інструмент, на якому грав Бетховен, — каже чоловік. — Він зараз знаходиться у Гнівані Вінницької області.

Недавно майстер почав їздити з клієнтами на купівлю піаніно. За послугу бере 70 грн.

— Зараз у Вінниці немає жодного нового інструмента, — продовжує. — Перепродують лише старі. Їх треба підбирати уважно. Наприклад, піаніно має тріснуту задню панель. Ремонт коштуватиме втричі більше, ніж ціна самого інструмента.

На місяць Олег отримує до 20 замовлень. На одне налагоджування витрачає майже 6 год. Ремонт забирає 2–3 дні.

У Вінниці працюють чотири майстри з налагодження піаніно. За роботу беруть 150–200 грн. Ремонт обходиться втричі дорожче.

Найдешевше піаніно коштує 1–1,5 тис. грн.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета по-українськи
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)