У винничанина, командира самолета "Харьков - Москва" таможенники обнаружили шесть старинных монет

06.05.10 14:28 2631 4

В Харьковском аэропорту таможенники обнаружили шесть старинных монет

У винничанина, командира самолета "Харьков - Москва" таможенники обнаружили шесть старинных монет

Харьковскими таможенниками совместно с пограничниками у командира самолета "Харьков - Москва" было обнаружено шесть монет с признаками древности. Об этом Вечернему Харькову сообщили в пресс-службе Харьковской таможни.

В Харьковском аэропорту таможенники обнаружили шесть старинных монет

В зале международного авиационного пункта пропуска "Харьков-Аэропорт" пассажиры проходили обычные процедуры таможенно-пограничного контроля. 47 летний гражданин Украины, житель города Винница, который направлялся в Россию в качестве командира самолета, выбрал упрощенную форму таможенного контроля в режиме "зеленого коридора". Избрание "зеленого коридора" предусматривает, что вещей запрещенных или ограниченных к перемещению через таможенную границу граждане не имеют. Однако таможенники не поверили в искренность человека и предложили осмотреть багаж при помощи рентгеноинтроскопические установки "Рапискан".

Как выяснилось, не зря: на экране прибора среди личных вещей командира и среди множества других монет было выявлено шесть монет, которые имеют признаки культурно-исторических ценностей. Четыре монеты номиналом 2 коп. и 5 коп. относятся к России 1813, 1817, 1820 и 1879, одна монета, номиналом 2 коп. советского периода 1924 года, а также монета темно-коричневого цвета 1737 выпуска. Указанные монеты находились среди других монет и были завязаны в полиэтиленовом пакете, что затрудняло их обнаружение.

По данному факту сотрудниками таможни был составлен протокол о нарушении таможенных правил по ст. 352 Таможенного кодекса Украины, а старинные деньги - изъяты. Имеют ли они культурно-историческую ценность, будет определено в ходе экспертизы.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вечерний Харьков
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Сергей
  Сергей
  07-05-10, 20:33 | IP:178.46.3...
  Большинство из Вас будут смеятся, если узнают что цена этого хлама не больше 5 долларов США, и ещё нужно постараться продать даже за такую стоимость.

  Бред!!!! Наркоту тоннами перевозят, оружие поставляют, а тут человека за сорок грамм медного лома задержали.
 • 3. Олександр дл Стаса
  Олександр дл Стаса
  06-05-10, 20:47 | IP:95.134.253...
  Даю на Ваш розсуд повну ст.352 Митного кодексу України.
  Стаття 352. Дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю
  Дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів, або шляхом надання одним товарам вигляду інших, або з поданням митному органу як підстави для переміщення товарів підроблених документів чи одержаних незаконним шляхом, або таких, що містять неправдиві дані, -
  тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або конфіскацію цих товарів, а також конфіскацію товарів із спеціально виготовленими сховищами (тайниками) та транспортних засобів, що використовувалися для переміщення товарів через митний кордон України.
 • 2. стас
  стас
  06-05-10, 17:37 | IP:95.111.181...
  що і в кого чоловік вкрав? У мене теж монети є. І золоті червінці, як пам"ять про дідуся. Жлоби - це наше бнуте государство з тою таможнею і такими принципалами як.. не нзиватиму по імені
 • 1. Олександр
  Олександр
  06-05-10, 15:17 | IP:95.134.62...
  В людини на такій роботі вроді і зарплата нормальна, але наше українське жлобство завжди вилазить, або ніяк наїстись не можуть, як кажуть хоч копійку, чи дві але всерівно вкраду. Таких командирів потрібно переводити з міжнародних рейсів на сількогосподарські, щоб не ганьбили і так спаплюжену державу.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)