Президент України звільнив І.Руснака з посади командувача Повітряних сил ЗСУ

13.08.10 07:59 2466

Президент України Віктор Янукович підписав указ про звільнення Івана Руснака з посади командувача Повітряних сил ЗСУ

Президент України звільнив І.Руснака з посади командувача Повітряних сил ЗСУ

Згідно з документом, на місце звільненого генерал-полковника Івана Руснака призначено нового командувача Повітряними силами генерал-лейтенанта Сергія Онищенка. Останній до цього обіймав пост першого заступника Руснака.

За словами джерела газети, в середу, 11 серпня, на Банковій відбулася зустріч Віктора Януковича і Сергія Онищенка, на якій обговорювалася дана кадрова ситуація. Онищенка президентові представив міністр оборони Михайло Єжель.

Уже вранці в четвер голова Мінборони викликав Івана Руснака з Вінниці до Києва і під час особистої бесіди запропонував йому подати рапорт про відставку.

Нагадаємо, як повідомляло «ДТ», питання про відставку Руснака піднімалося на засіданні РНБО 8 липня, яке було присвячене ситуації в Збройних силах. Проте тоді ніяких кадрових рішень прийнято не було.

Доктор військових наук, професор Іван Руснак був призначений головкомом Повітряних сил 7 листопада 2007 року. Він є останнім офіцером у складі Збройних сил України, який здобув вищу військову освіту в Академії Генерального штабу колишнього СРСР.

Як уточнило джерело, після відставки з посади командувача Повітряними силами Руснак має всі шанси очолити Національний університет оборони України. Ця місце наразі є вакантним.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Дзеркало тижня
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)