Леоніда Гавриша номінують на почесного громадянина Вінниці

09.06.08 00:00 2714

Президія Конгресу української інтелігенції Вінниччини подала пропозицію до міськради номінувати Леоніда Гавриша на звання ”Почесний громадянин міста” як кращого мецената.

Леоніда Гавриша номінують на почесного громадянина Вінниці

Леонід Гавриш є головою спостережної ради Вінницької швейної фабрики ”Володарка”. Він допомагає письменникам області видаватися. За його підтримки надруковано понад 30 книжок, каже 64-річний голова конгресу Василь Кобець.

— Завжди спонсорує нас, накриває пишний стіл на велику кагалу людей, — говорить Кобець. — У травні на обласну нараду літоб’єднання з’їхалося 100 молодих літераторів.

Гавриш родом із Сабатинівки Ульяновського району Кіровоградщини. Батьківську хату не продає. За нею дивиться сусід. Для односельчан постійно привозить вінницький музичний ансамбль ”Щедрик”, співаків, поетів.

— Буває й з ними заспіває, — сміється голова конгресу. — Дуже скромний, але безмежно талановитий. П’ять років тому побачив кілька книг, виданих за його підтримки. Відтоді співпрацюємо.

Леонідові Гавришу вручили відзнаку ”За сприяння розвитку культури” на знак подяки за 10-річну підтримку творчих колективів області. Почесних громадян Вінниці оберуть у вересні до Дня міста. Це звання мають 25 осіб.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета по-українськи
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)