В Винницкой области остановили деятельность физлица за нарушения природоохранного законодательства

04.08.08 11:04 2411 3

Государственная экологическая инспекция в Винницкой области приняла решение о временном запрете деятельности физического лица, связано с эксплуатацией земельного участка земель лесного фонда для выжигания древесного угля.

В Винницкой области остановили деятельность физлица за нарушения природоохранного законодательства

Как сообщает пресс-служба Министерства охраны окружающей природной среды, деятельность предприятия проводилось с грубым нарушением требований природоохранного законодательства. А именно: в производственном процессе использовался земельный участок земель лесного фонда для выжигания древесного угля без надлежащего разрешения на использование этого участка, что является нарушением ст. 62 Лесного кодекса Украины и ст. 125 Земельного кодекса Украины. Соответственно п. 3 ст. 125 Земельного кодекса Украины приступать к использованию земельного участка до установления его границ в натуре (на местности), получения документов, которые заверяют право на него, и государственной регистрации запрещается.

Принятые ранее мер, а именно: предписание относительно получения соответствующих разрешений и привлечение к административной ответственности не привели к устранению выявленных нарушений. Поэтому были приняты решения временно запретить (остановить) деятельность предприятия.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ЛIГАБiзнесIнформ
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Вона
  Вона
  04-08-08, 13:02 | IP:82.207.124...
  Список коупціонерів області ніхто не надрукує. Тому що наш губернатор вірить головам райдержадміністрацій, а ті його підводять, розповідаючи йому як вони боряться з цим ганебним явищем. Напевно і комітети по боротьбі з корупцією в районах очолюють люди, які за нею і притягувались до відповідальності...І нічого тут не поробиш... На жаль...
 • 2. він
  він
  04-08-08, 12:57 | IP:82.207.124...
  А в нас завжди не називають "відмінників". Видно не хочуть, щоб люди знали "героїв"... Ось представте на хвилинку таку статтю :" Список дерслужбовців області, які притягувались до відповідальності за корупційні діяння і хабарництво"... Звичайно це утопічна фантазія... Ну хто ж їх надрукує..? Адже кожне друге прізвище - це якщо не заступники голів райдержадміністрацій, то начальники її управлінь та відділів. І що саме парадоксально ці люди продовжують працювати як і "працювали". Компроментуючи самого голову райдержадміністрації а заодно і нашого Президента і губернатора. Невже вони такі цінні "кадри"..?,
 • 1. Оксана
  Оксана
  04-08-08, 12:14 | IP:92.112.50...
  Не інформація, а суцільне роздратування: можна було б хоч написати, де зупинили діяльність "физлица". Щоб люди хоч трохи відчували, що закон шевелиться, а не, як звичайно, у потрібному місці прогинається.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)