Відкриття виставки сучасного живопису Миколи Сороки «Оптичні мелодії»Відкриття виставки сучасного живопису Миколи Сороки «Оптичні мелодії»

24.11.17 - 08.12.17 3389

Талановитий вінницький митець представив серію робіт під назвою "Оптичні мелодії". Це живописна проекція настроїв та спостережень митця, що розглядаються в асоціативних формах та структурах.

Микола Сорока вінничанин, він наш сучасник. Першу художню освіту отримав у Вінницькій художній школі (1985р.), професійне зростання вдосконалював у Дніпропетровському художньому училищі (1989р.) та Львівській академії мистецтв (1995р.). Йому підвладні жанри та стилі сучасного мистецтва. Микола Сорока працює в техніці олійного живопису, графіки, батику, відео та кіно інсталяцій. Він шукає, експериментує та знаходить тільки йому притаманну мову та стилістику твору.

Персональні виставки: Вінниця, Дніпропетровськ, Львів, Краків, Київ і Клівленд (США). Картини знаходяться у музеях, галереях і приватних колекціях Австралії, США, Німеччини, Польщі, Чехії, Ізраїлю, Португалії, України та Росії.

"Моя Вінниця"

Проходить у закладах