Телефон: 0432 67-25-86

Сайт

Дошкільний навчальний заклад №21 "Оленка"

Після революції 1917 року в будинку розміщується Рада народних ​комісарів.

У 1941 році розпочалася Велика Вітчизняна війна. Під час окупації в будинку знаходилася німецька комендатура.

У 1945 році в будинку засновано ясля-садок №4 "Оленка", в якому функціонувало три групи. Першою завідуючою в ці важки післявоєнні роки було  призначено Повознікову Клавдію Іванівну.

В 1972 році керує яслями-садком №21 Маршук Є.С., і оскільки народжуваність різко збільшилася, виникає потреба в розширенні будівлі дитсадка.

Спонсорами будівництва виступили Вінницький м'ясокомбінат і обласна організація "Шляхбуд". Будівництво тривало з 1973 по 1974 роки. Було прибудовано ще одне велике приміщення з прекрасною музичною залою і великими 5-ма груповими кімнатами та спальнями.

В 1978 році завідуючою дитсадком "Оленка" призначена Сорорка Зоя Володимирівна. В яслі-садку функціонує 14 груп.

З 1980 року по 1987 рік дитячий заклад очолює Шульга Галина Миколаївна, яка доклала багато зусиль для того, щоб дітям було затишно в стінах садочка.

В 1987 році дошкільний заклад №21 очолила молода та енергійна завідуюча Бондарчук Лариса Василівна, яка зробила вагомий внесок в зміцнення матеріально-технічної бази дитячого садка.

Хочеться нагадати людей, які віддали своє життя і свої гарячі серця дітям, які відвідували дошкільний навчальний заклад №21, тут пройшло їх життя. Садок став для них рідним і незабутнім. Це ветерани, які пропрацювали більше 25 років. Вихователі Щербань Валентина Василівна, Швед Поліна Петрівна, Моісєєва Катерина Омельянівна, Фоміна Галина Федорівна, няні Отколенко Ольга Антонівна, Сторожук Галина Василівна, кухарі Карп Ганна Іванівна, Усатюк Любов Миколаївна провели в садочку усе своє трудове життя.

В роки побудови незалежної вільної України дошкільним навчальним закладом керує Пасікова Олена Володимирівна.

В 2004 році дошкільний навчальний заклад №21 стає закладом санаторного типу, в якому функціонує 8 труп.

На даний час в ДНЗ №21 функціонує 9 санаторних груп, в яких виховується понад 200 вихованців. Педагогічний колектив складається з 24 досвідчених педагогів, з яких 17 чоловік мають вищу освіту.

За довгі роки роботи педагоги виплекали і підготували до школи багато тисяч дітей, для яких ДНЗ залишився рідним домом.


Переглядів: 11876
Поширень: 9