Телефон: 0432 56-03-46 0432 56-03-49

Сайт

Дошкільний навчальний заклад №11 «КРАЇНА МРІЙ»


25 грудня 2015 року для маленьких вінницьких дошкільнят відчинив двері новий Дошкільний навчальний заклад №11 «КРАЇНА МРІЙ», що знаходиться  по вулиці В. Порика, 5а.

Дошкільний заклад, приміщення якого використовувались не за призначенням більше 20 років, відновив свою роботу після капітального ремонту та реконструкції будівлі. За бюджетні кошти було проведено перепланування та ремонт приміщень, утеплено фасад, встановлено металопластикові вікна, закуплено кухонне, медичне, пральне та інше необхідне обладнання. Для дітей тут облаштовано просторі та світлі ігрові кімнати, роздягальні та спальні, виблискують свіжістю санвузли та харчоблок.  В інтер'єрі – все нове: від меблів та іграшок, до дверей та віконних рам. Ігрові майданчики на території Дитячий садочок №обладнано новим сучасним ігровим обладнанням, влаштовано просторі альтанки для всіх груп.

Проектна потужність закладу – 190 місць. Заклад розрахований на 10 груп загального розвитку: дві групи для дітей раннього віку та вісім груп для дітей дошкільного віку. Режим роботи закладу: 12 годин.

У штаті закладу п'ятдесят вісім працівників, з них двадцять сім педагогів, серед яких фізкерівник, психолог, керівник гуртка,музичні керівники. Очолює колектив закладу Горова Віта Володимирівна.​

Пріоритетний напрям роботи закладу – художньо-естетичний. Відповідно до цього напряму створено естетичне розвивальне середовище холів та  груп, сучасне стилістичне оформлення яких відповідає їх назві.​
 


Переглядів: 4640
Поширень: 0