Телефон: 0432 27-34-74

Сайт

Дошкільний навчальний заклад №34 “РОМАШКА”

Дошкільний начальний заклад №34 «ромашка» розташований у замостянському районі м. Вінниці, функціонує з листопада 1965 року.

Заклад створено на підставі рішення Вінницької міської ради від 27.03.2009р. №2312 шляхом перетворення навчально-виховного комплексу: середня загальноосвітня школа І ступеня – Дошкільний навчальний заклад №34 в Дошкільний навчальний заклад №34. Є комунальною власністю Вінницької міської ради. Проектна потужність – 115 місць.

У складі закладу функціонують групи загального розвитку:

  • 2 групи дітей раннього віку;
  • 4 групи дошкільного віку.

Загальна чисельність дітей – 168, з них: 42 дитини  раннього віку, 126 дітей дошкільного віку.

З 2009 року рішенням педагогічної ради закріплено естетико-екологічний напрямок розвитку вихованців.

Робота педагогічного колективу спрямована на реалізацію завдань виховання та навчання, пошуку сучасних форм і методів, що сприяють створенню комфортного психологічного мікроклімату в соціальному середовищі навколо дітей і дорослих, розвитку творчої особистості кожної дитини. У дошкільному навчальному закладі працює 18 педагогічних працівників: 14 педагогів мають вищу освіту, 4 педагоги - середню спеціальну.

У закладі діє психологічна служба. Практичний психолог Слива Л.Я. постійно проводить різноманітні форми роботи з дітьми, педагогами та батьками. Консультує батьків, вихователів з питань психічного здоров’я дітей.

Діти з великим задоволенням відвідують заняття як індивідуальні, так і групові.

Створені всі необхідні умови, які відповідають сучасним санітарно-гігієнічним, педагогічним та естетичним вимогам.

До послуг дітей в закладі функціонують фізкультурна та музична зали, працюють гуртки, спрямовані на всебічний розвиток дітей та розширення їхнього світогляду:

Розважальне нетрадиційне малювання «Веселі фарби»;

  • «Паперові фантазії» - орігамі;
  • «Маленькі дослідники»;
  • «Народні умільці» – художня праця;
  • «Дивосвіт» - екологічна культура;
  • «Музична парасолька» - співаночка;
  • «Веселі нотки» - гра на музичних інструментах.

Колектив дошкільного закладу проводить певну роботу щодо поліпшення матеріально – технічної бази та навчально-виховного процесу, працює над здійсненням цілісного підходу до організації змісту дошкільної освіти, впроваджує в роботу наукові досягнення, нові технології педагогічного процесу. Очолює колектив Назарчук Ніна Прокофіївна.

Доброзичлива атмосфера, комфорт, сприятливі умови в дошкільному навчальному закладі дарують дітям радість, спокій, бажання відвідувати його.


Переглядів: 3577
Поширень: 0