Телефон: 0432 68-88-91

Сайт

Дошкільний навчальний заклад №17 «КОЛОСОК»

Садок розташований в мальовничому місці, має велику територію, чисте повітря, прекрасну зелену зону, впорядковані ігрові майданчики, просторі, світлі групи з сучасним дизайном в котрих створені чудові умови для ігрової та навчальної діяльності малюків. У дитячому садку функціонує 12 груп: 9 – дошкільних та 3 групи раннього віку.

Колектив розуміє, що основне завдання – це збереження і зміцнення здоров’я дитини. Тому велику увагу надаємо валеологічній освіті та фізичному вихованню. Дошкільнята нашого садочку є активними учасниками спортивних свят, розваг, змагань. А у 2006 році команда «Колосок» стала фіналістом перших міських Малих Олімпійських Ігор з м’ячем та отримала титул «Найвеселіші».

Зміцненню здоров’я допомагає використання у роботі «Театру фізичного виховання та оздоровлення дітей дошкільного віку» М.Єфименка, а також тісна співпраця педагогічного та медичного персоналу закладу. Валеологічна освіта має на меті екологічне виховання, тому ми знайомимо дітей з рослинним і тваринним світом найближчого оточення, проводимо дослідницьку роботу в природі.

Наші вихованці вчаться бережливо відноситись до природи, уміють помічати її красу та намагаються примножувати її багатства. Цьому сприяє широке використання в практиці роботи педагогів технології «Естетико-екологічного виховання дошкільників» Г. Тарасенко.

В дитячому садку ведеться робота по вихованню громадянської свідомості у дошкільнят.

Створена українська світлиця, де діти мають змогу пізнавати історію рідного краю.

Проводяться екскурсії, заняття, розваги котрі формують знання про сьогодення. Великого значення надаємо розвитку правової свідомості вихованців. Визнані в числі кращих у місті дошкільних закладів з цього напрямку роботи.

В закладі створені належні умови для художньо-естетичного та творчого розвитку малюків. Є два гарно обладнані зали: спортивний та музичний. Працюють гуртки:

«Веселкарики» (хореографія); «Дударики»(оркестр), «Талановиті пальчики» (розважальне малювання); «Країна чудес» (ТРВЗ); «В гостях у казки» (Л. Фесюкова); англійської мови; «Словограй» (навчання читанню з раннього віку); «АБВГДейка», «Весела абетка» (розвивальне читання) та інші котрими охоплені всі вихованці.

Дитячий садочок неодноразовий учасник міських конкурсів «Маленька панночка», «Вихователь року», «Свято квітів», на котрих виборював престижні нагороди.

Керує дошкільним заклад​ом завідуюча Сметанюк Інна Станіславівна.

Педагоги  закладу створюють атмосферу добра і затишку, щоб дітям було легше адаптуватись до умов садка, щоб малята йшли до нас із задоволенням.

Вони вчать дітей жити серед однолітків, спілкуватися, адекватно оцінювати свої вчинки та вчинки інших, формують у них життєву компетентність, дають належний рівень знань умінь та навичок. Використовують у своїй роботі кращі напрацювання вітчизняних та зарубіжних педагогів тим самим забезпечують високий якісний рівень освітнього процесу.

Раді будемо зустріти кожного маленького мешканця нашого міста, зігріти його теплом своїх сердець, подарувати любов і ніжність турботливих рук.


Переглядів: 2265
Поширень: 0