Телефон: 0432 35-23-50

Сайт

Дошкільний навчальний заклад №24 “ВОГНИК”

Дошкільний навчальний заклад №24 розташований в типовому приміщенні. Крім групових приміщень має:

  • педагогічний кабінет,
  • музично-спортивний зал,
  • зал лікувальної фізкультури,
  • фізіотерапевтичний кабінет,
  • спортивний майданчик 
  • облаштовані дитячі майданчики для кожної групи.

Дошкільний навчальний заклад №24 комбінованого типу, крім груп загального розвитку дітей, має групи для дітей з вадами опорно-рухового апарату та хворих на церебральний параліч. Кількість груп загального розвитку - 7, з них 2 групи раннього віку; кількість груп компенсуючого розвитку - 3, з них 1 раннього віку, 1 дошкільного віку, 1 змішаний клас початкової школи.

Кожний дошкільний заклад має своє обличчя і має бути привабливим для батьків і дітей. Сьогодні, коли спостерігається конкуренція в системі виховання і навчання дітей, педагоги дошкільного закладу перебувають в постійному пошуку шляхів вдосконалення педпроцесу.

Колектив спрямовує свої зусилля на зміцнення як фізичного, так і психічного здоров'я малюків, формування активного пізнавального, морального, естетичного ставлення до навколишнього світу. Очолює заклад завідуюча Михайлюк Тетяна Яківна.

Формування елементів екологічного світорозуміння, екологічної вихованості, розвиток у дитини позитивного емоційно-ціннісного ставлення до прекрасного довкілля, формування реалістичних уявлень про явища природи, практичних умінь, дбайливого ставлення до її компонентів - ці завдання стали пріоритетними в роботі дошкільного закладу останні роки.

У 1991 році при дошкільному закладі розпочав свою роботу Центр реабілітації для дітей з вадами опорно-рухового апарату та хворих на церебральний параліч. Вся робота Центру спрямована на реабілітацію дитини, яка в жодному разі не має відчути себе неповноцінною, а навпаки, їй належить стверджуватися в будь-якому колективі.

В центрі реабілітації існує цілий комплекс лікувально-профілактичних та реабілітаційних заходів. Медичний персонал у складі: лікаря невролога, психотерапевта, педіатра, лікаря та інструктора ЛФК, масажиста, медсестер проводить роботу зі зміцнення їхньої імунної системи та лікувально-компенсуючі вправи, належні фізіотерапевтичні процедури, фітотерапію. Це звільняє батьків від необхідності витрачати час на відвідування лікарні і дає змогу більше уваги приділяти дітям.


Переглядів: 5553
Поширень: 1