Дошкільний навчальний заклад № 25 "ФІАЛКА”

Наш дитячий заклад має обладнаний музичний зал, спортивний зал зі шведськими стінками та всім необхідним спортивним інвентарем.

Приміщення групових кімнат світлі, просторі, в кожному з них відокремлена спальня, в туалеті умивальники, душеві, обкладені кахлями.

Адміністрація дитячого садка цілеспрямовано працює над подальшим зміцненням матеріально-технічної бази закладу.

Педагогічний колектив – висококваліфіковані педагоги з вищою та середньою-спеціальною педагогічною освітою. Очолює колектив педагог з 24–річним стажем роботи Продан Олена Сергіївна.

У дошкільному закладі працює 8 груп, з них 2 групи – групи раннього віку та 6 дошкільних груп. Всього заклад охоплює 252 дітей.

Основне прагнення колективу дитячого садочка – поглиблено працювати в напрямку національного відродження дошкільного виховання. А це, передусім, навчання дітей рідної мови, ознайомлення з фольклором та звичаями свого народу, художньою літературою, образотворчим мистецтвом, музикою.

У перспективі – створення невеликого народознавчого музею, де діти могли б ознайомитись з історією та традиціями свого краю, а у теперішньому – вихованці дошкільного закладу приймають активну участь в роботі гуртків нетрадиційного малювання та дитячому оркестрі „Дзвіночок”, що функціонують у садочку, займаються спортом.

Щомісячні лялькові вистави, на яких діти разом з ляльками вчаться правилам поведінки в суспільстві, гармонічно впливають на розумовий і моральний розвиток малят.

І все це власними зусиллями колективу дитячого садочка № 25, що розташований по вулиці Свердлова, 147.


Переглядів: 3690
Поширень: 0