Телефон: 0432 67-03-29

Сайт

Дошкільний навчальний заклад № 26 «ВЕСЕЛКА»

Приміщення садочку потопає в зелені квітів, стіни прикрашені картинами, композиціями з природного матеріалу, ниток, тканини, які створені руками педагогів. Особлива заслуга такої атмосфери краси, доброти та любові до дітей, належить творчому колективу дошкільного закладу та досвідченій, енергійній, завідувачці - Юлії Іллівні Короленко. Це бачать та цінують батьки і завжди з великим задоволенням допомагають і підтримують її, вносячи свої ідеї та пропозиції.

Щодня з усіх сторін, мов струмочки, до дитсадка прибувають діти, яких нараховується 425.

16 груп, з яких 4 - раннього віку, радо зустрічають своїх малюків.

Про вихователів дитячого садка слід вести окрему розмову, бо вони першими прокладають дитині шлях до знань, добра, краси, віри, надії і любові. У цьому їм допомагають керівник закладу та вихователі-методисти: Шумило Вікторія Миколаївна та Артоуз Оксана Анатоліївна.

У дитячому закладі працює 39 педагогів, з них 24 мають вищу освіту, 15 - середню-спеціальну. 5 педагогів мають вищу кваліфікаційну категорію; 6 - звання вихователь-методист; 11 педагогів нагороджені грамотами Управління освіти Вінницької міської ради, Вінницької облдержадміністрації та грамотами Міністерства Освіти і Науки України.

Педагогічний колектив знаходиться в постійних творчих пошуках нестандартного розв'язання навчально-виховних завдань. Активна пошукова, дослідницька діяльність педагогічних працівників спонукає не тільки для одержання і опрацювання нової інформації, але й для апробації власних напрацювань. Адже вихователь - це не професія, це - доля.

За останні роки перепрофільовані дві групи загального розвитку, на групи компенсуючого типу, а також змінився зовнішній вигляд групових приміщень, створений для предметно-ігрового середовища, яке допомагає дітям почуватися вільно, впевнено, повніше розкривати свої здібності.

Дошкільний заклад має власну бухгалтерію, методичний, медично-лікувальний, логопедичний кабінети; два музичні та спортивний зали.

Робота дошкільного закладу направлена на:

 • гуманізацію педагогічного процесу;
 • забезпечення належного рівня фізичного, психічного і духовного розвитку дошкільників;
 • впровадження особистісно-орієнтовного навчання і виховання дошкільників;
 • розвиток інтелектуально-творчих здібностей;
 • впровадження інноваційних технологій та методик.

Наш колектив розуміє, що кожна дитина, як особистість, потребує особливої уваги, професійної турботи. Саме тому, не перший рік працюють такі гуртки:

 • англійської мови,
 • хореографічний,
 • «Чарівна голочка»,
 • «Екологічна стежина»,
 • орігамі,
 • спортивно-циркова студія «Арлекіно».

Неодноразово наші діти виборювали призові місця на міських конкурсах: «Чарівна квітка», «Маленька Панночка», «Малі Олімпійські ігри».

Наші педагоги роблять все, щоб не стати випадковими відвідувачами або байдужими споглядачами у житті дітей. Недарма ж в народі кажуть: «Якщо твої наміри розраховані на рік - сій жито, на десятиліття - саджай дерева, на віки - виховуй дітей».

Ми не зупиняємося на досягнутому.

Попереду у нас - новий день, нові пошуки, сумніви і досягнення на освітянській ниві...


Переглядів: 4925
Поширень: 3