Телефон: 0432 27-65-96

Сайт

Дошкільний навчальний заклад №27 «ДЗВІНОЧОК»

Наш Дошкільний навчальний заклад - це ясла-садок комбінованого типу: для дітей загального розвитку та дітей з вадами мови. Функціонує 12 груп: 2 групи раннього віку і 10-дошкільного, з яких 3 групи спеціального призначення, логопедичні.

Педагогічний колектив нашого закладу високопрофесійний, досвідчений – працюють 22 спеціалістів з вищою освітою і 12 – з середньою-спеціальною. Очолює колектив завідуюча Рожок Тетяна Леонтіївна.

Усі наші педагоги володіють високою педагогічною майстерністю, творчі, ініціативні, здатні до нестандартних педагогічних дій, дійсно закохані в свою справу. Кожен із них має індивідуальний творчий потенціал, різноманітні нахили і здібності.

Колектив дошкільного закладу  доклав чимало зусиль для того, щоб дітям було затишно і комфортно, щоб дитина, переступаючи поріг садочка, відчувала себе, як у казці.

З любов’ю до дитини, з розумінням її потреб і особливостей обладнаний кожний куточок дошкільного закладу. Лагідний тон вихователів, атмосфера невимушеності, доброзичливості, відкритості формують у дітей добрі почуття, поняття про добро і зло, про красу людської душі, про вияв поваги один до одного, до навколишнього світу. Добрим словом хочеться назвати вихователів Бондарчук К.І., Пащенко В.М., Гнідюк Л.І., Матущак Г.І., Кобзар Н.В., Панчишину М.В.

Створення необхідних умов для виховання та навчання, зміцнення здоров’я дітей, якісна підготовка до навчання у школі є головними завданнями колективу нашого дошкільного закладу.

Педагоги працюють над проблемою гуманізації виховного процесу. В центрі уваги кожного вихователя – дитина, її здібності, інтереси, бажання та уподобання. Приділяється велика увага формуванню творчої особистості дитини. З цією метою спільними зусиллями  педагогів і батьків  створено  розвивально-естетичне середовище, в якому стають реальними дитячі мрії. Предметно-просторова  організація життя дітей дозволяє їм почуватися вільно, усамітнюватися в куточку відпочинку з улюбленою книжкою, іграшкою чи розпочати акторську діяльність, де і розкриваються творчі здібності дошкільнят.

В  групах  з вадами мови  діти мають можливість позбутися своїх проблем, разом із досвідченими педагогами і логопедами подолати мовні труднощі. Головне завдання логопедів нашого закладу – не лише корекція мовлення, а й корекція пізнавальної діяльності дітей з урахуванням індивідуальних особливостей кожної дитини.

В нашому дошкільному закладі працює логопед високої кваліфікації Балуєва О.Б, яка досягла високої результативності своєї праці з питань спеціально направленої корекційно-відновлювальної роботи з дітьми і яка охоче передає свій досвід.

Окремо хочеться відзначити наших музкерівників О.А. Костецьку, В.В. Святу,  І.В.Гузовську. Це люди, які наші будні постійно перетворюють в свято. Вони проводять з дітьми на лише змістовні заняття, але й веселять їх різноманітними іграми, яскравими вечорами розваг, смішними театральними постановками. Завдяки їм наші діти постійно знаходяться у полоні сміху, ігор, веселощів.

Плине час. Наш творчий колектив постійно намагається удосконалювати і розширювати форми і методи роботи, веде пошуки нового, цікавого і різноманітного матеріалу, щоб досягти якомога більших результатів у справі навчання, виховання і розвитку особистості.


Переглядів: 4230
Поширень: 1