Телефон: 0432 57-08-87 0432 35-83-14

Сайт

Дошкільний навчальний заклад №31 «СОНЕЧКО»

В закладі працює потужний творчий педагогічний колектив, тут володарюють новітні освітньо-педагогічні технології. Досить пристойна планка рейтингу закладу подолана завдяки широкій географії ділових взаємин та генерації колективом найпрогресивніших ідей дошкільної педагогіки, сміливе експериментаторство.

Навчально-методичне забезпечення дошкільного закладу здійснює досвідчений педагог Слива Любов Петрівна. У дитячому садочку створюють атмосферу затишку та комфорту 37 педагогів, з них 16 чоловік мають вищу освіту. Професійним кредом наших педагогів є слова: «У житті є покликання Я – ВИХОВАТЕЛЬ, і покликання це – є життя». Взаємини у колективі позначені доброзичливістю і добрим партнерством.

В закладі функціонує 15 груп, з яких 2 групи для дітей раннього віку, 2 спеціалізованих групи для дітей з вадами мовлення та 11 груп загального розвитку для дітей віком від 3 до 7 років.

Забезпечуючи належний рівень фізичного, психічного і духовного розвитку дітей, в закладі обладнано сучасний методичний кабінет, музичну залу, спортивну залу та фізкультурний майданчик.

З метою збереження здоров’я вихованців в закладі створено медично-лікувальний блок, в якому медичні працівники не тільки надають невідкладну допомогу, але й проводять цілий ряд профілактичних заходів, з цією метою проводяться сеанси аромо- та фітотерапії.

Сприятливий психологічний клімат в колективі працівників та вихованців підтримує практичний психолог закладу – Ходюк Світлана Вікторівна. В спеціально обладнаному кабінеті себе почувають комфортно і дорослі і малі мешканці закладу.

Розвиваючи та формуючи інтелектуально–творчі здібності дошкільнят у нас працює:

хореографічна студія «Шанс», яка є лауреатом та переможцем багатьох конкурсів дитячої творчості;

  • гурток екологічного спрямування «Школа Діда Лісовика»;
  • гурток бісероплетіння «Веселочка»
  • та багато інших.

Робота дошкільного закладу направлена на виховання всебічно і гармонійно розвиненої дитини, створення сприятливої атмосфери, в якій розкриваються творчі здібності дітей та дорослих.


Переглядів: 2978
Поширень: 0