Телефон: 0432 57-74-29 0432 56-00-64

Сайт

Дошкільний навчальний заклад № 72 "ЖУРАВЛИК"

За своїх майже 30 років заклад випустив більше 1500 розумово, психологічно і фізично підготовлених дошкільнят.

Правила поведінки, розвиток пізнавальної уяви, активної діяльності у діточок формують 18 вихователів та 10 помічників вихователів.

Варто відзначити, що працівники садочка виховують дітей за сучасними методиками. Особлива увага приділяється розвитку пізнавальної діяльності та зміцненню здоров’я малечі, тим більше, що матеріальна база закладу цьому сприяє: у садочку 8 груп загального типу та 2 санаторного компенсуючого типу, в кожній з яких є затишні спальні кімнати, спеціально відведений ігровий майданчик з іграшками та „живий майданчик” (акваріуми, зелень), за яким діти з задоволенням доглядають.

Для фізичного загартування хлопчиків та дівчаток є облаштована всім необхідним велика спортивна зала.

Діти пізнають ази письма, розширюють знання про народні традиції рідного краю.

В садочку проводяться свята та розваги, з обов’язковими концертними програмами, на яких дітки, із задоволенням декламують вірші, співають пісні, танцюють, грають на різноманітних народних інструментах, розвиваючи тим самим пам’ять, вимову, мислення та уяву.

Що ж до режиму дня, то він розпочинається о 7.30 та до 18.00 години.

Заклад має велику територію, засаджену деревами, кущами та квітами, розбито клумби та грядки, де діти наочно долучаються до контакту з природою.

Гарний, по-родинному теплий клімат у дошкільному навчальному закладі "Журавлик”, - заслуга перш за все завідувачки Наталі Іванівни Волкової із чималим професійним стажем роботи, дружніми співробітниками та батьками. Своєю наполегливою працею, організаторськими здібностями вона зуміла перетворити садочок в привітний і приємний заклад з багатим розвиваючим матеріалом, добре обладнаними ігровими майданчиками, налагодженою роботою персоналу. Ось тому–то і колектив працює наполегливо та плідно, а дітвора відчуває себе наче вдома. Як наслідок організації колективу та дітей „Журавлик” заслужено нагороджений почесними грамотами та відзнаками.


Переглядів: 2632
Поширень: 0