Телефон: 0432 52-59-75 0432 52-59-52

Сайт

Експоцентр Вінницької торгово-промислової палати

Вінницька ТПП є унікальною недержавною структурою, яка, крім традиційних для Палат напрямків діяльності, з самого початку свого заснування реалізує багато соціальних проектів.

Сьогодні Палата надає щонайменше два десятки послуг підприємцям регіону.

Одним з найважливіших напрямків роботи ВТПП є проведення товарознавчих експертиз з видачею сертифікатів походження товарів.

Провідну позицію в структурі Палати займає і відділ зовнішньоекономічних зв'язків, покликаний допомагати підприємцям регіону знаходити партнерів за кордоном, а також супроводжувати інвесторів, які хочуть розмістити свої активи на Вінниччині.

Фахівці центру компьютерних технологій, починаючи з 1995 року, були першими у Вінниці провайдерами Інтернету і досі займають позиції лідера в регіоні, незважаючи на тісне конкурентне середовище.
Тут же працює Центр поширення інформації Європейської Економічної Комісії ООН. Завдяки йому, представники вінницького бізнесу можуть отримати новітні дані про торгівельні процедури, стандартизацю, розвиток промисловості та підприємництва в Європейському Союзі.
Крім того, сьогодні фахівці Вінницької ТПП адмініструють 7 веб-порталів за напрямками діяльності самої Палати.

Вінницька ТПП надає діловим людям регіону та іноземним інвесторам і унікальні послуги, серед яких штрихове кодування товарів; на базі Палати працює Вінницький регіональний центр штрихового кодування по системі GS1.

Крім цього, Палата проводить реєстрацію торгових марок, сприяє вирішенню спорів у Третейському суді, надає послуги експертів і перекладачів, які спеціалізуються в 15 мовах.

У структурі ТПП регіону є митні брокери, відділ оцінки майна та нерухомості.

Приділяючи головну увагу диверсифікації напрямків роботи, ВТПП у співпраці з Міжнародною академією фінансів та інвестицій при Торгово-промисловій палаті України організовує і проводить навчання підприємців по 14 економічним темам.


Завдяки постійному проведенню моніторингу якості власних послуг, Вінницька ТПП має Сертифікат міжнародного стандарту якості ISO 9001: 2000.

Візитівкою Вінницької торгово-промислової палати є її Експоцентр, в якому регулярно протягом останніх 15 років проходять виставки різноманітної тематики. Участь у виставково-презентаційних заходах беруть підприємці з усіх регіонів України. Щороку їх відвідують приблизно 250 тис. чоловік.

Соціальна складова роботи ВТПП - це міські конкурси та виставки, спрямовані на формування здорового культурного та соціального середовища. Серед них - перший обласний конкурс бального танцю, регулярні художні виставки, конкурси майстерності перукарів і кулінарів тощо.
 
Спільно з обласним центром зайнятості Палата проводить щоквартальні профорієнтаційні заходи.


Кінопрокат - у двох кінозалах європейського зразка - серед Палат України має лише Вінницька ТПП.


Переглядів: 5816
Поширень: 0

Останні новини компанії

Вінничан запрошують на виставку "Модний Вернісаж"

Вінничан запрошують на виставку "Модний Вернісаж"

Експоцентр Вінницької торгово-промислової палати запрошує вінничан відвідати міжрегіональну універсальну виставку-ярмарок "Модний Вернісаж" 1 - 4 вересня 20...