Телефон: 0432- 65-99-89 0432 57-94-59 067-999-30-82

Сайт

Більше дванадцяти років поспіль надає послуги з охорони об’єктів у місті Вінниці приватне підприємство «Фортеця-Гарант».

За роки роботи накопичено великий професійний досвід, сформовано висококваліфікований колектив, що пройшов підготовку в органах МВС та Збройних Силах, який завжди прагне відповідати сучасним стандартам роботи. Так фахівцями «Фортеця-Гарант» постійно беруться на озброєння передові технології в сфері охоронного бізнесу, розробляються власні методики, ведеться аналіз законодавчої бази.

За цей час суттєво збільшена матеріально-технічна база підприємства. Цілодобову охорону здійснюють сім мобільних екіпажів швидкого реагування. Технічна охорона об’єктів проводиться з використанням усіх існуючих систем передачі даних. Це незалежні радіо-канали, телефонні лінії, протоколи TCP/IP, GPRS – канали передачі даних, що дозволяє обладнати охоронною й протипожежною сигналізацією об’єкт будь-якої складності, незалежно від місця його знаходження у Вінниці й околицях, і надійно здійснювати його охорону. Надається послуга – «СМС-Інформ», яка дозволяє клієнту завжди бути в курсі того, що відбувається з об’єктом. За допомогою автоматичних СМС-повідомлень стало простіше контролювати своїх співробітників, або безпосередньо свої об’єкти.

Підприємство має можливість підключати на свій ПЦС найсучасніші бездротові охоронні системи «Аякс».

Першого березня 2018 року «Фортеця –Гарант» отримала ліцензію на спостереження за системами пожежної сигналізації та обслуговування пожежної сигналізації на об’єктах різної категорії складності. «Фортеця-Гарант» є учасником Громадської спілки «Федерація професіоналів безпеки України» та являється неодноразовим лауреатом Регіонального конкурсу «Бізнес-еліта Поділля» у різних номінаціях.

Підприємство є одним із засновників та учасником, у Вінницькій області,Загально Української програми «Антиугон», створеної на базі спілки «Федерації професіоналів безпеки України».

За дванадцять років охорону свого майна підприємству «Фортеця-Гарант» довірили близько 2500 клієнтів. Складовою успіху підприємства в наданні послуг безпеки на ринку Вінниці перш за все є високий професіоналізм фахівців технічного відділу, використання найсучаснішого охоронного обладнання провідних виробників світу, достатня кількість груп швидкого реагування, що дає можливість у короткий термін прибути на місце спрацювання сигналізації та вжити заходи зі збереження майна замовника, висока якість монтажних робіт систем безпеки, здійснення передачі даних з об’єкту на пульт централізованого спостереження по трьох каналах зв’язку із забезпеченням їх взаємного дублювання.

e-mail: [email protected]

Директор Копецький Андрій Семенович. 


Переглядів: 7595
Поширень: 44

Останні новини компанії

ПП "Фортеця-Гарант" починає акцію по встановленню бездротової охоронної системи

ПП "Фортеця-Гарант" починає акцію по встановленню бездротової охоронної системи

Увага! ПП "Фортеця-Гарант" починає акцію по встановленню бездротової охоронної системи AJAX. Вартість мнімального комплекту всього 5800 грн. Монтаж в п...