Телефон: 0432 66-43-51 (приймальна комісія)

Сайт

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 7 М. ВІННИЦІ» є підпорядкованим Міністерству освіти і науки України державним професійно-технічним навчальним закладом третього атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно-технічної освіти. Училище здійснює підготовку кваліфікованих робітників, як правило, з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі базової чи повної загальної середньої освіти, а також професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення.

Навчальний заклад був заснований в 1967 році та здійснював підготовку робітників в основному будівельного профілю для потреб тресту "Вінницябуд" Мінпромбуду України. За час існування училища було підготовлено і направлено на підприємства більше 20 тис. робітників.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.06.1997 року №176 "Про вдосконалення мережі вищих та професійно-технічних закладів" ліквідовано Вінницькі ПТУ №7 та ПТУ №20 і створено єдине Вінницьке ПТУ №7. На підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 29.12.2000 року №634 "Про реорганізацію ПТУ №7 м. Вінниці у Вище професійне училище №7", професійно-технічне училище №7 м. Вінниці було реорганізовано у Вінницьке вище професійне училище №7, а наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 137 від 09.02.2012 року ВПУ №7 м. Вінниця було перейменовано в ДНЗ „ Вище професійне училище №7 м. Вінниці”, робота якого спрямована на підготовку кваліфікованих робітників з професій будівельного, швейного профілю, громадського харчування та побуту.

ДНЗ „ Вище професійне училище №7 м. Вінниці” є навчальним закладом ІІІ атестаційного рівня, підпорядковане Департаменту світи і науки Вінницької облдержадміністрації, яке, відповідно до угод, укладених з підприємствами, організаціями та приватними підприємцями щороку здійснює прийом на навчання 300-350 чоловік.

Наказом Міністерства освіти і науки України № 1149 від 13.08.2013 року «Про ліквідацію Якушинецького професійного училища соціальної реабілітації» з січня 2014 року на баланс ДНЗ «ВПУ № 7 м. Вінниці » передані приміщення і будівлі Якушинецької філії.


Переглядів: 51400
Поширень: 70