Концерн Поділля
Адреса:
Вінниця

Робочі дні: Працюємо з 9.00 до 17.00 щоденно, в суботу з 9.00 до 14.00

Вихідні дні: Неділя;

Телефон: 063 866-62-66 067 666-28-66

Сайт

Ми експерти зі всіх питань пов’язаних з дверима. Ми знаємо про двері все!

Найбільший вибір

Протягом більш як десяти років ми займаємося продажем вхідних дверей різноманітних виробників України. Тому маючи великий довсід та враховуючи ваші побажання, ми вибрали кращі позиції та комплектації дверей на ринку України, які відповідають ідеальному співвідношенню ціни та якості.

На данний момент ми маємо виставковий зал площею 150 м в якому розміщено 55 вхідних та 50 міжкімнатних дверей. Складська програма складає більш ніж 500 позицій вхідної групи (це ті двері які ви можете придбати негайно ).

Ми з гордістю можемо стверджувати , що без перебільшення наша виставка найбільша в Вінниці та області.

Фірма "SIMBION - СКЛАД ДВЕРЕЙ"

Кращий сервіс

З того моменту як Ви завітали в наш магазин — Ви наш улюблений клієнт. Тому Ви отримуєте:

вибір дверей в приємній обстановці, каву, професійну консультацію наших менеджерів, які знають про двері усе і зможуть відповісти на всі ваші запитання та дати пораду стосовно всіх нюансів встановлення та експлуатаціі дверей.

Встановлення, заміри, гарантійне та післягарантійне обслуговування — здійснює бригада кваліфікованих, професійних монтажників з досвідом роботи в цій сфері понад 10 років.

Без зайвої скромності можемо сказати: наша бригада монтажників - найкраща в місті!

Наша гарантія працює

Будь який магазин з продажу дверей по всій території України, є посередником між фабрикою виробником і роздрібним або оптовим клієнтом. Це означає, що гарантію на двері дає виробник, а не та людина з якою ви маєте справу під час оформлення покупки.

Великі виробники при складанні гарантійного договору страхують себе на стільки на скільки це взагалі можливо, тому якщо уважно його прочитати стане зрозуміло , що виконання гарантійного випадку майже неможливо. На противагу всьому вище сказаному — ми даємо гарантію і ми вирішуємо будь які ваші проблеми стосовно дверей та беремо відповідальність на себе незалежно від того хто їх виробник. Жодних умов стосовно встановлення та експлуатаціі.

Дизайн на будь який смак

Дизайн — невід"ємна частина ремонту. Важко уявити сучасну оселю без дизайнерських рішень.

Тому співпраця з дизайнерами є одним з ключових напрямків нашої роботи. З нами ви зможете реалізувати найсміливіші ваші фантазіі.

На сьогоднішній день ми маємо змогу запропонувати вам найрізноманітніші варіанти декору, які задовільнять будь які вимоги клієнта стосовно зовнішнього виду дверей.


Переглядів: 419
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр